PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1446}
5,4 17 417
ocen
5,4 10 1 17417
5,2 5
ocen krytyków
Sezon na leszcza
powrót do forum filmu Sezon na leszcza

Kurcze królestwo za to tytuł utworu i nazwę zespołu który wykonują podczas jazdy Lindy po miescie.

Coś leci w stylu Chłopcy z miasta , miasto ludzie.... parę razy

naprawdę będę ogromnie wdzięczny jak ktoś wie coś na ten temat:)

użytkownik usunięty
sicguy

Szukam tego samego :)

użytkownik usunięty

O! Mam. Znalazłem piosenkę w całości. Podaj mi e-maila, to Ci wyślę :)

ocenił(a) film na 10

viceecity@tlen.pl podaj nazwka tego kawalka jak mozesz;) pozdrawiam.Tez go szukam od paru lat

użytkownik usunięty
miamivicee

Proszę Cię bardzo. Wysłałem. Dostałeś :)

ocenił(a) film na 8

Jakby wam było szkoda opublikować wyniki waszych poszukiwań dla szerszej publiczności. Inni też chcą posłuchać. :-)

użytkownik usunięty
TomazPotato

Znaczy co? Mam Ci wysłać czy co, bo nie rozumiem :)

A może byś jednak podał tytuł utworu i wykonawcę? Czy może zależy Ci na tym by każdy z osobna Cię o to prosił?;)

użytkownik usunięty
kamilospapas

:) Ten utwór nie ma tytułu, został zrobiony na potrzeby filmu. A poza tym mogłeś wcześniej pisać, bo już go nie mam. :)

ocenił(a) film na 8

To ja szukam dalej... =)

ocenił(a) film na 4
lutnik

Witam, ja również poszukuje tej piosenki...:) czy byłby ktoś tak miły i podał jakieś "namiary" na te piosenkę?:) albo najlepiej wysłał mi ja na email michal-lodz@tlen.pl :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
lutnik

Poszukiwania zakończone sukcesem? Jeśli tak, to prosiłbym o podesłanie tytułu, ewentualnie podrzucenie jakiegoś linku bezpośrednio do piosenki;)

ocenił(a) film na 8
imprezis

Zielony odbyt podkłada muzykę ale nie znalazłem kawałka ze słowami :(

ocenił(a) film na 5
xcznx

To nie jest mój utwór. Ja po prostu nagrałem "swoja wersję" muzyki. W dodatku zrobiłem to maks 4 lata temu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones