PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748313}

Sezon na misia 4: Strach się bać

Open Season: Scared Silly
4,8 3 428
ocen
4,8 10 1 3428
Sezon na misia 4: Strach się bać
powrót do forum filmu Sezon na misia 4: Strach się bać

Powinni ukarać ludzi, którzy się nim zajęli. Przecież to brzmiało jakby jeden facet i jedna kobieta podkładali głosy pod wszystkie postacie... Ja przywykłem do Jarosława Boberka, do Dariusza Toczka, do Zbyszka Suszyńskiego. Tutaj uszy mi krwawiły... ;____; Zero emocji, wszystko na jedno kopyto. Największym niedociągnięciem jest chyba nie przetłumaczenie piosenki śpiewanej przez Kabanosa. Chociaż lepiej już, że była oryginalna, bo tłumaczenie dialogów również było okropne. Osobiście polecam oglądać w wersji oryginalnej, która również nie jest taka, jak w poprzednich częściach, ale nadal lepsza niż polska.

Sam film niezły, mogę nawet powiedzieć, że dobry. Bardzo się ucieszyłem, że ta część była tak jakby kontynuacją pierwszej części, bo pojawiły się w niej wszyscy bohaterowie z jedynki + kilka nowych (to małżeństwo sprzedające frytki było super XD). Na pewno lepsza od trójki która zdecydowanie jest najsłabszą ze wszystkich i zupełnie bez polotu. Dwójki chyba i tak nic nie pobije! :D Mam nadzieję, że ocena na Filmwebie jeszcze wzrośnie, bo jak na razie jest według mnie za niska.
Kabanos w tej części wymiata, powinni zrobić o nim osobny film!

ocenił(a) film na 1
Ajgor_00

rzeczywiście, dubbing PL nędza, dzieciaki obejrzały i poprosiły o prawdziwego Elliota i Bogusia :)

ocenił(a) film na 4
Ajgor_00

Wkrótce obejrzę ale dziwi mnie to, że nawet główne postacie są dubbingowane przez innych niż w poprzednich częściach aktorów :(

Ajgor_00

Co się dziwisz, trzecia część była takim szambem, że Boberek, Toczek i Suszyński nie chcieli do tego wracać. Zresztą, gdy się dowiedziałem o czwartej (!) części, to już wiedziałem, że na pewno Boberek się nie pojawi ;)

ocenił(a) film na 5
SztywnyPatyk

Myślisz, że aktorom podkładającym głosy zależy na fabule? Jestem pewien, że nie ;)
Tu chodzi raczej o pieniądze, a że było ich mało, to woleli pójść tańszą drogą i pozgarniać innych ludzi do dubbingu.

Ja, gdy dowiedziałem się o czwartej części, myślałem, że będzie lektor.

ocenił(a) film na 6
Ajgor_00

Nie było aż tak xle.

ocenił(a) film na 1
Ajgor_00

+1 chujowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones