PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123313}

Sezon na misia

Open Season
6,7 75 294
oceny
6,7 10 1 75294
5,4 8
ocen krytyków
Sezon na misia
powrót do forum filmu Sezon na misia

Jak patrzę na naszego szanownego wiewióra - strażnika lasu, od razu mam wrażenie, że to wypisz wymaluj urodzony Jarek Kaczyński - czyli wychodzi na to, że oprócz czystej aluzji politycznej autor dubbingu nawet wiedział komu ten tekst wsadzić w gardło ;).

Pozdrawiam!

P.S. zapewne w oryginale tekst wiewiórek nie zawiera żadnego gagu, ewentualnie jakiś mały suchar.

akira894

Lubię takie smaczki w polskim dubbingu! ;)

ocenił(a) film na 7
akira894

Jak się teraz zastanawiam, to to rzeczywiście prawda : )

akira894

Nooo ,bo w Polsce jest zje*anie bo "jarek" rządzi od 8 lat.

ocenił(a) film na 6
Ottiss14

Czekaj,czekaj to Ty miałeś kiedyś w opisie,że Wolność słowa kończy się na żydach?

RAC_79

Widzę, że ze mnie celebryta.

ocenił(a) film na 6
Ottiss14

Jakoś tak wyszło,że zapamiętałem Twój nick,prawdopodobnie z Pokłosia.

RAC_79

A więc to Ty na zdjęciu? Bo twarz mi znana z YT.

ocenił(a) film na 6
Ottiss14

Nie,to nie mój wizerunek. Dla bezpieczeństwa lepiej nie wstawiać swojej twarzy,a już na pewno nie jak wypowiadam się na forum inne.

RAC_79

To jest dosyc znany czlonek ONR i Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych ,byl tez na plakatach Marszu Niepodległości.

ocenił(a) film na 6
Ottiss14

Co za tym idzie,bardzo inteligenty gość.

RAC_79

Z tego co pamiętam jest tez mezem Piaseckiej-Łopuszańskiej ,wnuczki historycznego przywódcy RNR ,tzw.Falangi.

ocenił(a) film na 6
Ottiss14

Po tym ślubie,to nieco zmieniam zdanie o jego osobie he he :]

RAC_79

To,ze dziadek żony byl w Falandze nie znaczy ,ze on i jego żona tez są "lewakami" bo nie są. Dzisiejszy ONR to glownie Rybarczycy.

ocenił(a) film na 6
Ottiss14

Nie chodziło mi o kwestie polityczne,a o sam ślub he he,chociaż pisałem to pół żartem-pół serio.

RAC_79

To Ty jesteś na zdjęciu? Jeśli tak to bardzo mi miło.

ocenił(a) film na 7
akira894

Jestem ciekaw czy wasza opinia na temat obecnego rządu dalej jest w sferze halucynacji.

ocenił(a) film na 7
grim_10

Rząd tuskowskiego kopacza był mega najlepszy. Hahahahahahaha bujda na resorach z wami. Durne komenty polityczne do filmu animowanego. Kompletnie was poje...o!

ocenił(a) film na 7
akira894

Musiałeś wstawić komentarz polityczny do animacji dla dzieci??? Serio. Ja jestem za PIS i co teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones