PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556864}

Sherlock Holmes: Gra cieni

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
7,6 276 890
ocen
7,6 10 1 276890
6,2 30
ocen krytyków
Sherlock Holmes: Gra cieni
powrót do forum filmu Sherlock Holmes: Gra cieni

Beznadziejnego filmu akcji rozgrywającemu się na tle rozmaitych epok historycznych. Pomieszanie patosu i tandetnego humoru rozładowującego rzekome napięcie. No i ta muzyka. Filmowa chałtura czystej wody, jak wszystko inne zresztą w tych produkcjach. Środki, którymi posługują się twórcy sequeli piratów z Karaibów, sherlocków holmesów i innych muszkieterów są żałosne i naprawdę współczuję wąskich horyzontów ludziom, którym podobał się ten film (i jemu podobne).

Ktoś mi teraz powie, że to film stricte rozrywkowy. Ok, rozrywkę można znaleźć w każdym gatunku - w horrorze, thrillerze, dramacie czy komedii. Zadaniem filmów rozrywkowych jest pobudzanie każdego ze stanów emocjonalnych takich jak wzruszenie, zaskoczenie, strach czy rozweselenie. Ale co to za rozrywka kiedy jedynym odczuciem jest zażenowanie tym co się widzi oraz litość/pożałowanie tych, którzy są pożywką dla twórców dzieł takich jak Sherlock Holmes: Gra cieni. Pie#$%ę taką rozrywkę.

To efekt defekacji jakich mało i ten fakt nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla jego dystrybucji, sprzedaży, a przede wszystkim dla jego KONSUMPCJI i bycia nią ukontentowanym.

Bo na robaczywą śliwkę każdy może niechcący trafić.

Ocena 7,6 ( na tę chwilę ) - hahahaha!

ocenił(a) film na 2
goodfiles26

ludziom nie ma czego współczuć. a co do pindolenia takiej rozrywki... to się zgadzam ;)

ocenił(a) film na 10
goodfiles26

nie masz mi czego współczuć, to ja współczuje tobie

ocenił(a) film na 1
ililanka

Współczujmy sobie nawzajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones