PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556864}

Sherlock Holmes: Gra cieni

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
7,6 276 920
ocen
7,6 10 1 276920
6,2 30
ocen krytyków
Sherlock Holmes: Gra cieni
powrót do forum filmu Sherlock Holmes: Gra cieni

Geniusz.

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem to najlepszy film jaki kiedykolwiek nakręcono. Wszyscy zaangażowani w tworzenie
tego filmu + obsada powinni zostać nagrodzeni. Chylę czoła.

ocenił(a) film na 10
eld3rr

Uważam dokładnie tak samo, film zdecydowanie za nisko :)

ocenił(a) film na 9
eld3rr

Coś w tym jest. Dla mnie w pierwszej trójce obejrzanych filmów! ;)

ocenił(a) film na 6
eld3rr

Zupełnie się nie zgadzam. O ile jedynce dałem 9/10 to tu dałem tylko 6/10. Geniusz-dektyw walczy niczym batman, bez problemu kładzie sam 4 typa, ale w swoich przewidywaniach uważa że walka z JEDNYM i to jeszcze profesorem to problem:/ Fabuła znacznie gorsza, zastąpioną ją scenami walki, akcja nie przemyślana - za szybka. W jedynce owszem był geniuszem, tutaj był tylko batmanem z super mocą przewidywania tego co zrobią przeciwnicy... Trójki szybko nie obejrze

ocenił(a) film na 7
Jabolak

Trudno mi się z tobą nie zgodzić. Jedynka była innowacyjna pod wieloma względami. Tutaj Ritchie wiedział czego chce publika i dał jej to w potrojonej dawce. Mimo wszystko ogląda się dobrze, ale Ritchie ma lepsze filmy ("Lock, stock..." i "Przekręt").

eld3rr

Bzdura. Nie znacie się na klasyce.

ocenił(a) film na 2
eld3rr

każdy ma prawo do swojego zdania, chociaż biorąc pod uwagę całą historię kina, to Twoje zdanie troszkę mnie rozbawiło... :)

eld3rr

popieram. To nie ta klasyka, co w książce, ale też jest super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones