PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426062}
7,7 448 411
ocen
7,7 10 1 448411
6,7 39
ocen krytyków
Sherlock Holmes
powrót do forum filmu Sherlock Holmes

Którego z nich bardziej cenicie, lubicie i dlaczego ?

bolekSS

Przy całym szacunki dla Agathy Christy zdecydowanie bardziej wolę Sherlocka Holmesa.
Postać ta jest moim zdaniem ciekawsza, bardziej ekscytująca. Może to przez klimat XIX wiecznego Londynu, styl pisania sir Arthura Doyla a może poprzez ciekawsze przygody i sposób myślenia przez dedukcję (u Poirota poprzez przepytywanie podejrzanych i świadków). Przygody Sherlocka Holmesa dzieją się zwykle w dużej przestrzeni i są wielowątkowe a przez to ciekawsze. Tak więc mój głos na Sherlocka Holmesa.

ocenił(a) film na 10
bolekSS

Ale masz na myśli książkowe postaci? Bo filmowy Sherlock miał wiele wariantów ( np. downey jr, cumbertach). Jeśli chodzi o książki, to wolę Agatę i Poirota. Ale sądzę, że jak dasz taki temat na forum o Holmesie, to większość jego wybierze. :)

panna_x_filmweb

Miałem na myśli książki. Poirot jak dla mnie do pięt nie dorasta Holmesowi

ocenił(a) film na 10
kuperkowo

Ok, rozumiem. :) Ja lubię obu, wolę Poirota, co nie znaczy, że Holmesa nie lubię.

bolekSS

Ja tak szczerze to ... Columbo!

ocenił(a) film na 6
bolekSS

Ja-Sherlocka.Mimo bycia outsiderem,niby pozbawionym emocji,jest b.ludzki,niz Poirot.nie stawia prawa ponad czlowieka.

ocenił(a) film na 8
bolekSS

Z filmowych - Holmes. Z książkowych - Poirot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones