PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35454}

Show

6,3 38 947
ocen
6,3 10 1 38947
5,2 16
ocen krytyków
Show
powrót do forum filmu Show

REWELACYJNY!!!Nie rozumiem tak słabej oceny,jak dla mnie najlepszy polski film i nie można sobie mydlić tym że nie ma gangsterskiego wątku,bo wcale nie wychodzi nam to najlepiej.

ocenił(a) film na 9
Intro01

jak dla mnie może nie najlepszy ale na pewno w ścisłej czołówce i po za dobrymi(komediowymi) tekstami i zachowaniami bohaterów tak na prawde to bardzo smutny film.

ocenił(a) film na 9
Intro01

Intro01 masz absolutną rację rewelacyjny. Niby komedia a dla mnie bardziej dramat psychologiczny, który idealnie ukazuje mechanizm działania takich programów typu "reality show". Ludzie nie mają świadomości jak niewinna decyzja, pokazania się w telewizji, może źle zadziałać na życie a nawet doprowadzić do tragedii. Napisałeś że: "Nie rozumiem tak słabej oceny..." Może ludzie wolą żyć w "reality show" i kąpać się w basenie absurdów. Bo "co to jest reality? Co ma być reality? Myślisz że tylko uczestnicy mogą się pieprzyć na wizji?". Cytat z tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones