PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35454}

Show

6,3 38 953
oceny
6,3 10 1 38953
5,2 16
ocen krytyków
Show
powrót do forum filmu Show

Jeden z najlepszych.....

ocenił(a) film na 10

polskich filmów ostatnich lat. Jest w nim wszystko śmiech, łzy, strach, nawet znaleźć można głębsze przesłanie. Jest kompletnie nieprzewidywalny, końcowe rozwiązanie totalnie zaskakujące. Można go obejrzeć tak naprawde tylko raz ale efekt jest niesamowity.
Świetnie ośmiesza tak popularne ostatnio "reality show" . Chwała Ślesickiemu i Pazurze, że nie zrobili kolejnej głupkowatej komedyjki, ale dobry dreszczowiec z elementami komedii w każdym szczególe dopracowany. POLECAM gorąco.
PS. Te nieprzychylne kometarze są chybione bo film jest warty zobaczenia.

ocenił(a) film na 10
fubu

Nie zgodze sie...
...tylko z jednym. To wcale nie musi byc film na jeden raz. Mi za drugim razem ogladalo sie go rownie przyjemnie jak za pierwszym. Niekotre rzeczy dopiero wtedy sie naprawde docenia. To, ze tak naprawde rozwiazanie zagadki bylo nam niemalze podane na tacy, no i aspekty techniczne: zdjecia, montaz, muzyke. Szczerze mowiac, mam teraz ochote na trzeci seans :) Ale ja jestem jednym z tych maniakow, ktorzy dobre filmy moga ogladac -nascie a nawet -dziesiat razy :)

ocenił(a) film na 8
Pjotrus

Co masz na myśli mówiąc, że rozwiązanie zagadki było nam niemalże podane na tacy?
Ja oglądałem ten film trzy razy, i nadal nie mogę się dopatrzeć tropów, które pozwalałyby przewidzieć zakończenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones