PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133925}

Shrek Forever

Shrek Forever After
6,6 162 334
oceny
6,6 10 1 162334
6,0 24
oceny krytyków
Shrek Forever
powrót do forum filmu Shrek Forever

5 CZĘSC

ocenił(a) film na 10

http://www.filmweb.pl/news/%22Shrek+5%22+jednak+powstanie-102948
ciekawe o czym będzie ,jak myślicie ?

ocenił(a) film na 1
lukasz16

Taa...i ciekawe czy będzie gorsza od czwartej...chociaż zaraz, nie to chyba niemożliwe...

ocenił(a) film na 8
chromczan_fw

Każdy ma swoje preferencje i ulubione części. Dla mnie Shrek Forever After to najlepsza część, bardzo pouczająca, może mniej humorystyczna, niż pozostałe i zdecydowanie poważniejsza, ale dzięki temu pokazała nowy wymiar Shreka i pewien potencjał, że animacja o przygodach ogra też jest elastyczna i nie tylko dowcip w każdym dialogu gwarantuje sukces.

Zawsze przy takich zabiegach część fanów jest sfrustrowana, bo spodziewa się tego blasku z pierwszej części, ale tak się nie da. Shrek pierwszy był rewelacyjny, a kolejne części mają coś innego co przyciąga.

ocenił(a) film na 8
michal142

Dla mnie poważną częścią był Shrek Trzeci i w zasadzie był on w mojej ocenie najsłabszą częścią. Forever oglądałem wczoraj z kuzynem i bawiłem się równie dobrze jak przy "jedynce" i "dwójce". :3

ocenił(a) film na 10
lukasz16

nic innego nam nie pozostaje jak wymyślanie nowej fabuły:)

ocenił(a) film na 7
lukasz16

Jeśli ta część nie będzie się nazywała "Shrek 5 Ever (That means more than 4 Ever)" to absolutnie zmarnują potencjał tego, że zamiast normalnych numerków to w trójce i czwórce wprowadzili takie udziwnienia

użytkownik usunięty
chowder

Będzie to preaqel bo co ,bo czwórka miała szczęśliwe zakończenie !

użytkownik usunięty
lukasz16

Przecież Forever już było, co jeszcze ma być po tym?

ocenił(a) film na 7

Twórcy dawno temu zapowiedzieli, że będą kolejne części ale chcą najpierw tej serii na długo odpocząć i najpierw zrobić trylogię z Kotem w Butach

ocenił(a) film na 10
chowder

pewnie tak za trzy ,cztery lat wejdzie do kin 5 częśc

użytkownik usunięty
lukasz16

a nie w 202? roku ?

ocenił(a) film na 9
chowder

Kot nie wypalił. Takie postacie są fajne jeśli się je dawkuje w filmie.

"Shrek Forever and Ever" może?

użytkownik usunięty
hubinowak

Albo może "Shrek Alternative Forever".

użytkownik usunięty
lukasz16

Data premiery:
2019/2020

ocenił(a) film na 8

Może jakieś źródło? Coś?

ocenił(a) film na 8
Heller1304

http://m.filmweb.pl/news/Scenarzysta+%22Shreka+5%22+zapowiada+rewolucyjne+zmiany +w+cyklu-122485

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones