PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,6 214 813
ocen
6,6 10 1 214813
5,6 15
ocen krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Witam!

Proponuje taką "zabawę" polegającą na wypisywaniu najlepszych wg Was tekstów z całej serii "Shrek" :)

Mi się szczególnie podobała kwestia Harolda (Shrek 2) kiedy to już został zamieniony w ropucha:

"Czy ujdzie mi płazem jeżeli Was teraz pobłogosławię"

Super tekst xD

Ja wiem, że to ćwok i tak dalej, w ogóle ale co ja poradzę, jak go widzę to aż mi się wilgotno robi pod pachą...
[edytuj]K

"Słuchaj kolo w tym mieście jest tylko jeden szpenio co weźmie te chryję na warsztat i uwierz mi, radia to on słucha w niedziele".
Mówił to bodajże Wojtek(on, ona, ono?) w 2 części o kocie w butach.

kucuser

Wojtuś: "kup mi soczek" :P

paulli24

trzecią część uważam za trochę słabszą, ale też są lepsze momenty.

#1: tekst kota do shreka na statku
- Stary, wiesz że szanuję twoją żonę, ale co powiesz na taki układ: tylko ty, ja, łódka mojego szwagra, zapasik dobrze zmrożonego mojito i dwa tygodnie nic tylko - wędkujemy xD
mogę to oglądać milion razy, a i tak zawsze będę się z tego śmiał

#2: wykład, a właściwie jeden fragment, przemowy Artuta pod koniec do "czarnych charakterów"
- [...] bo jeżeli naprawdę czegoś chcesz, albo naprawdę chciałbyś być kimś to jedyna osobą, która może ci przeszkodzić to ty (wskazanie palcem na jakiegoś niziołka),
- Ja? (odpowiada zdziwiony)
- Lać łobuza! (tłum w tle)
również nigdy nie mogę się powstrzymać od śmiechu ;]a

#3: scena z drapaniem po tyłku ;] shrek uwięziony w obcisłym stroju, nie może sięgnąć ręką, przechodzi koleś i:
- <gwizd> Hej kolego, jest sprawa, jak się nazywasz?
- Świerzbidrap Panie.
- ołł... idealnie xd

To moje top3 xd

ocenił(a) film na 3

osioł jako koń w shreku 2: oślepłem ,oślepłem, czy jeszce kiedyś zagram na skrzypcach? xD

Książę z bajki: A więc nie wiesz gdzie jest Shrek?
Pinokio: Oo wręcz przeciwnie.
Książę z bajki: Zatem wiesz gdzie jest?
Pinokio: Powiedzmy, że w pewnym sensie można by powiedzieć, że byłoby nieprawdą gdybym zaprzeczał, że...............
Książę z bajki: Przestań !
Pinokio:...wiem lub nie wiem gdzie teraz prawdopodobnie jest. Chyba, że byłby nie tam gdzie go nie ma...

Kapitan Hak: Aaa Piotruś Pan!Mam cię nareszcie!
Dziewczynka:Ale on się nazywa Tomek!
Hak:Zamknij się Wendy!

Mnie się spodobał ten tekst co ta gruba siostra Kopciuszka mówi do Osła zamienionego w konia, a leci to tak: " Zrobili was w konia?" To mnie rozbawiło! xD

w pierwszej części Shreka , Shrek walczył z żołnierzami to taka babcia wrzasnęła : " Krzesłem go ! Krzesłem ! " :d
Osiołeek :
• Saaadzoooki ! :d
• hej ! kelner ! marchew dla bohatera !
• wdałem sie w tatusia co ?
• zainwestuj w tictaci bo Ci jedzie !
• zainwestuj w gacie bo Ci widać !
• to nieetyczne !
• ...niech mnie ktoś przytuli ...
• oślepłem ! oślepłem ! czy kiedyś jeszcze zagram na skrzypcach ?
• niebieski kwiat i kolce , niebieski kwiat i kolce ! Było by łatwiej , gdybym nie był daltonistą ! <Shrek wrzeszczy > SHREK NIE UMIERAJ !
• jestem taki nagi ! marznę !
• Ooo ! macie pudla ! A w moim pokoju był tylko szmpon !
• yyy. .. to wy sie przedstawcie , a ja gdzies zaparkuje
• ja biorę na siebie schody. znajdę je, skubane i tak im skopię poręcz że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co !!
• daleko jeszcze ?
i Ciastek : Tylko nie lukrowane guziczki ! :d

"-Może chcecie spróbować moich nereczek?
-Nie dziękuję,po drodze najadłem się już głazami."

Dla mnie najlepszym tekstem jest: "Oślepłem! Oślepłem! Czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach?" XD Płakałam :D

ocenił(a) film na 8

"Oślepłem! Oślepłem! Czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach?!" xD
"Nie róbmy draki, od tego są rumaki!"
"Sadzoooonki"
"Jak najlepiej ukoić frustrację? Urządzając libację" :D
"Zrobiłem coś, czego nie powinienem robić. Założyłeś kredyt konsolidacyjny?" xDDD
"Ja nie jestem psem! Jakbym był psem, to bym się nazywał Pies! A nie Osioł! Chwilę, coś czuję..." :)

ocenił(a) film na 8

osioł: Palce mi zdrętwiały! Gdzie są moje palce?!
Osioł przez sen: No to wpadnij do mnie, poleżymy, będzie fajnie :D

"Jasne, jasne, wszystko gra, tra la la la la =)"
"To jest ta scena, w której dajecie nogę"
"Z dwojga złego lepiej w tę stronę"
"Wystarczy, Rysiu"

aleksandragosciniak00

"Wywar z pędzistolca. - Jasne. Nie ma to jak ostra biegunka, żeby wzbogacić pożycie małżeńskie".
"Uuu, Shrek, ty chyba zakosiłeś nie ten wywar co trzeba. - Może przeterminowany?"

Shrek: Ogry są jak cebula.
Osioł: Śmierdzą?

Leżałam xD

ocenił(a) film na 7

Jak czarnoksiężnik chciał ich poczęstować lukrowanymi kamyczkami na co Shrek odpowiada"Nie dzięki najedliśmy się po drodze głazami

ocenił(a) film na 8

Pytanie Fiony: "Zaliwżdy?"- tego nic nie przebije :D

Shrek 2, Wróżka Chrzestna: "W pogardzie mając tnące szpony mrozu i słońce pustyni, wdarł się do najwyższej komnaty w tej waszej przeklętej wieży! I kogo tam zastał? Owczarka w babskich gaciach, który oświadczył, że jego królewna zdążyła się już wydać!"