PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603228}

Shrek ma wielkie oczy

Scared Shrekless
6,8 22 961
ocen
6,8 10 1 22961
6,0 6
ocen krytyków
Shrek ma wielkie oczy
powrót do forum filmu Shrek ma wielkie oczy

Jak w temacie. Piszcie co was najbardziej rozbawiło. Mi chyba najbardziej do gustu przypadła parodia "Psychozy" (scena pod prysznicem, pojawiła się aż 3 razy). No i oczywiście 'Jestem... <tym dym dym dym!> opiekunem do dziecka... <błyskawica>' :D

Randomczlowiek

(...) Za jego plecami pojawił się osłożerny gofr gigant!
" - To wiatr.
- Ośleee!
- I najwyraźniej wie jak mam na imię."
Bardzo się śmiałam na tym Shreku. Najlepsza była historia Osła i Kota, a opowieści Ciastka to ja się zwyczajnie bałam! Tak, nie ma to jak bać się na filmie dozwolonym od lat siedmiu, chyba się cofam w rozwoju.

ocenił(a) film na 9
SusanSt_

Kiedy ta dziewczyna ciastka powiedziała: "Ja nie rozumiem! Myślałam, że ci jest dobrze!" Epickie :D

SusanSt_

Ciastek wymiata... ; ) bardzo fajna krótkometrażówka.

ocenił(a) film na 7
Randomczlowiek

Mi najbardziej podobał się motyw z Egzorcysty z Pinokiem. Uśmiałam się jak nigdy. hahahah

dharma_lady

Mi też :-). Ale dla mnie to chyba było na swój sposób bardziej straszne niż śmieszne.

ocenił(a) film na 7
dharma_lady

ja bardziej oglądałam to jako pewne zjawisko. cały film był bardziej interesujący niż smieszny czy straszny, ale końcówka była całkiem niezła :)

Randomczlowiek

Mnie rozwalił kot pod prysznicem ;D

karola7388

Opowieść ciastka genialna, ale najbardziej podobał mi się pinokio i jego tekst : "Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz zadzwoń na 6 6 6 ". Zdecydowanie lepsze od Pada Shrek.

ocenił(a) film na 10
gossipgirl_plotkara

Kot pod prysznicem i w tej niebieskiej czapce xD

Pinokio: Kto pije i pali nie ma robali!

Ciastek: Bla bla bla, ble ble ble

Cukiernik: Co powiesz na tę?
Ciastek: Eeee... jakaś taka...
Cukiernik: Podoba się? Hę?
Ciatek: Nie! Dziwna jest.
Cukiernik: A co powiesz na tę?
Ciastek: Bezręka?
Ciatek: Nie!
Ciastek: Okropna!

Ciastek: Ej nie za dużo tu nas? Wypad z baru!

Ginny15

Demoniczny śmiech księcia

użytkownik usunięty
Ginny15

też jestem za ciastkiem. Zdecydowanie ta opowieść śmieszyła mnie najbardziej. Najlepszy motyw, jak ukochana ciastka nałożyła sobie na szybko makijaż z lukru i te słowa "Mogę być piękna!"

Randomczlowiek

lepszy wróbel w garści niż gołąb ... NA DAAAACHU ! <3
ogólnie shrekzorcysta , sikałam ze śmiechu :D

ocenił(a) film na 9
Dark_Agatuta

Z historii Kota i Osła:
"Był bardzo zły i pragnął zemsty.
Książę: JA PRAGNĘ ZEMSTY!"

ocenił(a) film na 7
Dark_Agatuta

o tak ;) shrekzorcysta najlepszy!

Scatebra123

Wszystko było ekstra ;p

Randomczlowiek

Genialne nawiązania do Psychozy i Narzeczonej Frankensteina, ale największa beka to był oczywiście Shrekzorcysta. Świetna historia chociaż nie wiem czy głosy w głowie i opętanie jest dobre dzieci, ale w sumie to Shrek nie takie rzeczy przemycał między wierszami :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones