PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400296}

Siła myśli

The Speed of Thought
5,1 1 159
ocen
5,1 10 1 1159
Siła myśli
powrót do forum filmu Siła myśli

No gdyby nie te chore spotkania w głowie, to byłoby całkiem nieźle... No poniosła kogoś
wyobraźnia.. max 3/10

ocenił(a) film na 8
flymaster

Widzę, że dużo wiesz o porozumiewaniu się telepatów. Gratuluję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

Zaprzeczanie faktom raczej niezbyt dobrze świadczy o intelekcie zaprzeczającego. A kontekst też czasami warto zrozumieć.

angeldog

Czyli twierdzisz, że telepatia jest faktem? Istnienie krasnoludków zapewne także? A może wierzysz też w to, że jesteś jednym z nich? Szuflandia?
;)

ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

Tępa namiastko tego, czym tu chcesz się pokazać, tak się nieszczególnie dla twej nieobeznanej w świecie pseudowiedzy składa, że istnieją obiektywne potwierdzone przez naukowców dowody na istnienie telepatii, choć żaden z dokumentujących jej istnienie badaczy nawet nie próbował wyjaśnić mechanizmu tegoż zjawiska. A ty tępy mózgu jesteś właśnie typowym Kilkujadkiem (mam nadzieję, że wiesz z jakiego filmu, choć nie zdziwi mnie, gdy okaże się, że nie wiesz). Postaraj się najpierw poczytać o rzeczach ci nieznanych, a potem wysilać się na upierdliwość.

angeldog

Abstrahując od tematu , który dla mnie jest wręcz śmieszny, tak samo jak Twoje przedstawione w związku z nim, z resztą wątpliwe argumenty, najwidoczniej masz kolego problem z samym sobą, skoro potrafisz reagować tylko agresją i atakami personalnymi.Mimo wszystko pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

Fakty są wątpliwe? Brawo... To ty masz problem ze sobą, a konkretnie z rozumieniem prostych zdań. Jeśli zaś chodzi o agresję i ataki personalne, to przypomnę ci twoje kretyńskie sugestie jakobym był krasnoludkiem. Popracuj też nad pisownią.

angeldog

Poprosze zatem o dowody na istnienie telepatii. Ja wiem, że niektórym się wydaje, że ktoś coś do nich mówi, chociaż nie ma nikogo w pobliżu, ale to nie jest żadna telepatia, lecz jedna z objaw schizofrenii. Obawiam się, że też jesteś chory, skoro wierzysz w te bzdety.
Słyszysz głosy w głowie? To pewnie jesteś telepatą, no bo przecież nie wariatem. Tak łatwiej to sobie wytłumaczyć ;)

ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

http://www.youtube.com/watch?v=lXoybCnDpCQ
http://quith.w.interia.pl/telepatia.htm
To są dowody (jest ich znacznie więcej), że jesteś tępym tłumokiem, czyli cierpisz na oligofrenię (według ICD-10 twoja klasyfikacja to F73). Również dowodem tego samego jest fakt, że według ciebie objawy są rodzaju żeńskiego. A nazywanie bzdetami faktów których twój maleńki rozumek nie ogarnia to megalomania o charakterze psychotycznym. Widzisz, jak łatwo wytłumaczyć to co tu wypisujesz, i do tego celnie wytłumaczyć...

angeldog

Ojej pocieszna istoto. Dałeś mi linka do programu próbującego udowodnić istnienie telepatii, z naciskiem na PRÓBUJACEGO, oraz do wpisu na interii, który jest jakimś bełkotem szaleńca i to według Ciebie są wiarygodne dowody?.Hehe i jeszcze sie wozisz, że jakoby łatwo mi tu coś wytłumaczyłeś.Niestety, muszę Ciebie wyprowadzić z błędu- to tylko w Twoim chorym umyśle cokolwiek mi tu celnie udowodniłeś panie schizofreniku.Teraz też słyszysz głosy? Chyba czas najwyższy na kolejną porcje lekarstw? ;)

NIE MA JAKICHKOLWIEK POTWIERDZONYCH DOWODÓW NA ISTNIENIE TELEPATII.

ps. co mi jeszcze chcesz udowodnić? Masz może dowody na istnienie reinkarnacji, albo wróżki zębuszki? Dawaj, chętnie się zapoznam z Twoimi innymi teoriami,bo wiesz- śmiech to zdrowie ;)

ps2. czego się teraz czepisz z braku sensownych argumentów? widze, że w jednym słowie nie ma ą- może do tego? xD

ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

Nie czytasz ze zrozumieniem (oligofrenia). "Jedna z objaw" to nie jest brak "ą" (oligofrenia). "Się wozisz" to agramatyzm (oligofrenia). "Ciebie wyprowadzić" - agramatyzm (oligofrenia) Wyzywanie innych jako (wg ciebie) chorych umysłowo - megalomania psychotyczna Pytanie o lekarstwa - projekcja z własnej kuracji. Tekst o głosach - własne przeżycia (megalomania). Cały dalszy ciąg - uciekanie od tematu, próba ośmieszenia - megalomania. Tekst o braku sensownych argumentów - i oligofrenia (niezrozumienie) i megalomania (jakobyś to niby ty miał takowe).
Jednym słowem - wracaj do psychiatryka, tępy zarozumiały tłumoku z wielopostaciowym uszkodzeniem psychiki.

angeldog

Przypominam, że mowa była o telepatii.Także nie odwracaj kota ogonem, bo to Ty wierzysz w zjawiska paranormalne co kwalifikuje Cię co najmniej na badania wiadomo u jakiego specjalisty.Pozdrawiam i zdrowia życze.

ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

Po pierwsze, tłuku, telepatia to nie jest coś, co ty byś pojął. "Według badań przeprowadzonych przez CBOS aż 39% Polaków wierzy w telepatię" to fakt. Zjedz tabletki i poproś pielęgniarza o kołysankę. Twoje zaś kwalifikacje kogokolwiek na jakiekolwiek badania nie mają znaczenia, gdyż jesteś oligofrenikiem, czyli (zrozumialej dla ciebie) tłukiem. Pozdrawiaj to współpacjentów.

angeldog

Też mi argument.
Czego ma to niby dowieść? Chyba tylko tego, że 39% Polaków ma problem z logicznym rozumowaniem? Z resztą wcale mnie to nie dziwi,bo mniej więcej także ten procent wierzy w zamach pod Smoleńskiem. To zapewne ci sami , którzy tak jak Ty wierzą w telepatie, telekineze, telewizje i inne bajki.
Dowody przyjacielu - gdzie są dowody?

ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

Jakiż ja dla ciebie przyjacielu? Ja nie jestem pacjentem psychiatrycznym, niczym ty trollu. Smoleńsk to źle trafiłeś. Powtarzam: tableteczki i spać, to dla ciebie najlepsze.

angeldog

Widzę , że dialog z Tobą nie ma sensu. Unikasz tematu na rzecz inwektyw. Najwidoczniej tylko tak potrafisz, w sumie to się nie dziwie,bo jak się brnie w takie bzdury jak istnienie telepatii to z braku jakichkolwiek naukowych argumentów tylko inwektywy pozostają. Pa wafelku.

ocenił(a) film na 8
czlowiek_z26

Ty szczekasz o inwektywach??? Wypad trollować gdzie indziej, ciołku 0-mózgu. A wafelkowi to zrób dobrze buzią, minigrypserku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones