PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37872}

Siła pomsty

Avenging Force
5,9 650
ocen
5,9 10 1 650
Siła pomsty
powrót do forum filmu Siła pomsty

Słaby

ocenił(a) film na 5

Jeden ze słabszych filmów z Michaelem Duddikoffem. Przyznam, że ledwo dotrwałem do końca. Fabuła nie klei się zupełnie, sceny walk też kiczowate (szczególnie ta co była pod koniec w lesie). Szczerze to nie polecam nawet fanom gatunku bo dla mnie jako tako fana tego typu filmów nie podobało się.

ocenił(a) film na 4
Axel

zgadza się, jak widać sentyment do filmów akcji lat 80 czasami bywa zgubny

ocenił(a) film na 10
mOnrOe

kompletnie wam odpierdoliło!!!! filmik rewelacja jak na lata80!!!

ocenił(a) film na 5
NIGHTPASSENGER

Nie zgadzam się. Podaj argumenty, że ten film jest dobry to uznam twoje krzyki. Dużo bardziej lepsza jest już seria "Amerykański ninja" (też zresztą od twórców Golan-Globus).

ocenił(a) film na 10
Axel

choćby sam wstęp jak uciekali na bagnach, albo akcja w domu jak dudi spadł z dachu, i jak załatwili rodzinę richardsa. dalej polowanie na bagnach . Jak na te lata to ten film miał charakter typowe lata 80te i spisał się rewelacyjnie. JAK dla mnie AVENGING FORCE I AMERICAN NINJA 1,2 4 są najlepszymi jego filmami. pozdro

ocenił(a) film na 5
Axel

zgadzam sie, film niestety mocno B-klasowy, rozumiem ze ktos ma sentyment z dziecinstwa, ale obiektywnie patrzac jest po prostu srednio-kiepski, Inwazja na USA jest duzo lepsza, co prawda realizm jest tam na poziomie kawalow o chucku norrisie, ale film jest kozacki i naprawde przyjemnie sie oglada, a tu po prostu czekalem na koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones