PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9515}

Sid i Nancy

Sid and Nancy
7,0 10 193
oceny
7,0 10 1 10193
7,0 3
oceny krytyków
Sid i Nancy
powrót do forum filmu Sid i Nancy

Jeden z kierowników obsady wypatrzył chłopaków z Guns N' Roses do statystowania. Co ciekawe, gdy pierwszego dnia pojawili się na castingu, dopiero wtedy dowiedzieli się, że zaproszono ich wszystkich, mówiąc do siebie: "Cześć... Ale co ty tutaj robisz?"

Piątkę chłopaków z GN'R wytypowano do tej samej sceny koncertu, granego przez Sex Pistols w klubie Stawood.

Harmonogram zajęć wymagał stawianie się na planie z samego rana trzy dni z rzędu, ale ostatecznie tylko Slash wypełnił obowiązki całościowo, dostając talon na jedzenie i sto dolców dniówki.

Axl Rose ze Slashem byli również statystami w kilku zbiorowych ujęciach w L.A. Sports Arena do filmu "O mały włos" z Michaelem Keatonem, też za talon obiadowy i sto baksów dniówki.

A wszystko jeszcze przed nagraniem "Appetite for Destruction".

ocenił(a) film na 7
troll_ludzik

dzieki za ciekawostkę :) teraz teraz mam jeszcze większą ochotę obejrzeć ten film

gugugg

Też czytałem biografię slasha ;) Wyłapał ktoś ich ? :D

ocenił(a) film na 7
alien1995

Ja z góry założyłam, że raczej ich nie znajdę, więc nie próbowałam :)

troll_ludzik

Wręcz na pewno żadnego z nich nie znajdziecie, ponieważ w biografii jest wyraźnie napisane, że Slash pracował jako statysta wyłącznie dla posiłków i pieniędzy, więc wycwanił się i nie brał udziału w scenach tylko spał, pił i siedział gdzieś, gdzie organizatorzy nie mogli go znaleźć i zaciągnąć na plan. Reszta zespołu olała film... Także-czytanie ze zrozumieniem xD

Rullon

"Harmonogram zajęć wymagał stawianie się na planie z samego rana trzy dni z rzędu, ale ostatecznie tylko Slash wypełnił obowiązki całościowo, dostając talon na jedzenie i sto dolców dniówki" - cytat z biografii, przeczytanej ze zrozumieniem :)

troll_ludzik

"grają" jeszcze w Puli Śmierci - widać ich na pogrzebie i w jednej scenie na jachcie Slasha i Izziego

użytkownik usunięty
troll_ludzik

Za talon i 100 dolców dniówki?? Oni jeszcze wtedy nie byli znani?

ocenił(a) film na 7

Pierwszy minialbum wydali pod koniec 1986 więc nie mogli być sławni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones