PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35463}
7,3 126
ocen
7,3 10 1 126

Siedem dni w tygodniu
powrót do forum filmu Siedem dni w tygodniu

szukam tego filmu. jak ktoś ma na niego namiar bardzo proszę o kontakt, o informację, tutaj ma filmwebie, na pewno opowiem

theworst

również poszukuję; w internecie go nie ma

theworst

Mam go na VHS, zgrywany z Planete wiele lat temu. Prawdopodobnie w tym tygodniu będę zgrywał kilka kaset na nośniki cyfrowe, w tym ten film również. Podaj tylko jakiś kontakt do siebie.

H__Angel

theworst@tlen.pl Będę bardzo wdzięczny.

H__Angel

jeśli byłaby możliwość to ja również chętnie obejrzałbym ten film
szczeki13@gmail.com

szczeki

paweln33@wp.pl za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

H__Angel

alka_906@wp.pl ;) było by przepięknie jakbym to w końcu zobaczyła. z góry dzieki;)

H__Angel

H_Angel gdybyś był tak wspaniałomyślny i umożliwił także mi obejrzenie filmu byłabym bardzo wdzięczna gannax@vp.pl

H__Angel

james007@poczta.onet.eu byłbym bardzo wdzięczny!

H__Angel

onik@buziaczek.pl będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam.

onik

Postarajcie się wrzucić go na You Tube lub jakiś portal filmowy. Wielu na pewno będzie wdzięcznych

H__Angel

Witam , nie wek czy ten temat nadal jest na topie, ale bardzo mi zależy na tym filmie, więc jeśli ktoś posiadających zechciał mi udostępnić, podaje adres: goslawa25@o2.pl. Pozdrawiam.

H__Angel

Także bardzo bym prosił o film: iiiy@vp.pl

_RaulGonzalez_

Ja równiez byłbym bardzo wdzięczny ... piotrma7@wp.pl

piotrma7

jeżeli nie będzie to bezczelne; to również zwróciłabym sie z prośbą o udostępnienie.

makielllo@gmail.com

H__Angel

ja również poszukuję tego filmu, jeśli można to proszę o udostepnienie - lordsadow33@intera.pl

theworst

jeżeli nie będzie to bezczelne; to również zwróciłabym sie z prośbą o udostępnienie.

makielllo@gmail.com

irrian

Chciałbym poinformować, że na dzień dzisiejszy nikt tego filmu nie ma. Pan H__Angel niestety nie był w stanie go zgrać w związku z czym nikomu go nie udostępnił. Niech nikt nie czuje się olewany.

theworst

Potrzebuję tego do pracy magisterskiej nt. Kieślowskiego. Jeśli komuś udałoby się zdobyć to będę b. wdzięczna za kontakt: alicjag3@gmail.com

użytkownik usunięty
alicjag3

Sama chętnie bym skorzystała, jednakże wątpię, czy H-Angel każdemu z Was wysyła,a szczególnie - czy wyśle mnie po takim czasie. Jednakże, jeśli jednak: martyna.olasz@gmail.com Ew. jeśli ktoś ma namiary, linki, cokolwiek - byłabym rada.

theworst

Także proszę o mail gdyby ktoś miał szyperski@gmail. com

szyperski_2

Jakbyś miał to bylbym bardzo wdzięczny za przesłanie
moj mail micdab@poczta.onet.pl

theworst

Czy komuś przez ten czas udało się dokopać do kopii? Pilnie poszukuję, jak na razie niestety bezskutecznie..

jankesx

Wygląda na to, że ten film nie istnieje w internecie. Przez dłuższy czas próbuję go namierzyć i efekt jest taki, że nie tylko go nie ma, ale nie znajduję śladów, żeby kiedykolwiek był. Także poszukujący są póki co na straconej pozycji.
pozdrawiam
K.

theworst

Dobrze, że teraz mogę mieć pewność, że ten film naprawdę powstał - wnioskuję to z wcześniejszych wypowiedzi. Więc są jakieś nadzieję, że w końcu się pojawi, może się doczekamy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones