PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 459
ocen
8,0 10 1 485459
6,3 19
ocen krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

Kurka wodna

ocenił(a) film na 2

Fani tego filmu mnie zjedzą, ale oglądałem go kilkakrotnie i wcale mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Morze uargumentuj swoją opinie. Co ci się w nim tak nie spodobało?

ocenił(a) film na 2
fen0omen

Był przewidywalny, dłuży się i nudzi, no i zakończenie mi się nie podobało.

MumciurMaster

Dokładnie, przewidywalne od początku do końca. Jeśli zakończenie faktycznie kogoś zaskakuje to jest rozczulający, ale nic więcej.

MumciurMaster

Odbyłem identyczne wrażenie. W dodatku zbyt naiwny i za dużo sztucznego patosu. Niestety średniak, nic poza tym.

ThomasPPL

Odbyłem wrażenie? W jakim to języku?

ThomasPPL

Odbyłem wrażenie????

emigrant007

Zapewne miało być odniosłem - słownik zrobił resztę. Czy ten błąd był wart zaśmiecenia forum aż dwoma nic nie znaczącymi postami i odświeżenia wątku sprzed 7 lat? Szczerze w to wątpię.

ocenił(a) film na 2
fen0omen

Dziękuje że nie zjadłe(a)ś mnie żywcem za negatywną ocenę.

ocenił(a) film na 6
MumciurMaster

szczerze mówiąc mnie też nie ujął, mimo że wszyscy znajomi gorąco polecali i zalecali przygotować paczkę chusteczek higienicznych. Cały film czekałam za momentem, kiedy wreszcie doznam katharsis i rzeczywiście się popłaczę i nic. Jedyna myśl, jaka przyszła mi do głowy: "mógłby jeszcze oddać komuś swoją klatę" ;D

ocenił(a) film na 4
Mrs_Cogito

prawdę mówiąc śmiałam się na tym filmie i podobne myśli krążyły mi po głowie :)

ocenił(a) film na 3
fen0omen

Ja też nie lubię tego filmu dla tego że
Ku....a w każdym filmie są już gołe baby a ja kurde nie wiem co w nich takiego jest

fen0omen

"morze" hahahahaha

użytkownik usunięty
fen0omen

morze? ahahahah... ukończ gimnazjum

ocenił(a) film na 9

Niestety dopiero zacząłem gimnazjum więc jestem usprawiedliwiony po za tym Komorowski uczył mnie ortografii więc wyszło jak wyszło.A ty idź dalej pouczać i poprawiać filmwebową społeczność bo przecież ten błąd zmienił cały kontekst mojego postu.

użytkownik usunięty
fen0omen

Oczywiscie, morze jest głebokie i szerokie....

ocenił(a) film na 7
MumciurMaster

Oglądasz kilkakrotnie film który ci się nie podobał?Nie ma to jak logika.

Berith7777

autorowi tego posta zapewne chodziło o to , że próbował obejrzeć, ale nie może się przemóc. tak myślę

ocenił(a) film na 7
isobel

Z jego zdania to w ogóle nie wynika.

Berith7777

pomyślałam tak, ponieważ sama miałam kilka takich filmów do których podchodziłam po kilka razy, próbowałam dać szansę ale czasami nie mogłam się przemóc. miałam tak np. z "Księżną" który na początku mi się nie podobał , ale ostatecznie przemogłam się, obejrzałam do końca i o dziwo ostatecznie mi się spodobał ;P może rzeczywiście sobie coś dopowiedziałam i autor posta nie miał tego na myśli;)

MumciurMaster

Jestem fanką i spokojnie, nie zjem cię:) Masz prawo do swojego zdania.

ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

Siódmy raz już nie oglądaj, nie zrozumiesz.

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

to nie zanizaj oceny bo naprawde jest wart tej dla samego Willa .mogles napisac ze slaby i tyle .przewidywalny i odrazu 2 :)

ocenił(a) film na 5
MumciurMaster

Dla mnie też przewidywalny i melodramatyczny. Ale obejrzeć można, o ile pamiętam, taki zły nie był

MumciurMaster

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie:) i wiadomo że nie wszystkim podoba się to samo.
Zgodzę się,że trochę się dłużył i zakończenia można było się domyśleć jednak mi się podobał i nawet się trochę wyruszyłam :)

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

o kurka wodna to masz przechlapane :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones