PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277678}

Siedem potęg

Muk gong
6,7 1 371
ocen
6,7 10 1 1371
Siedem potęg
powrót do forum filmu Siedem potęg

Niezły film, nie jest to jakaś produkcja azjatycka ,która by powalała efektami, może wynikało to z budżetu widać film prosto nagrany. Chwali się jednak fabułę ,która filmie jest naprawdę interesująca.
Szkoda ,że tak mało realistycznych walk , i zbyt małe dopracowanie szczegółów , sprawia ,że na wyższą ocenę według mnie film ten nie zasługuje niż 6/10 choć myślę że jest to niezła ocena licząc się z możliwościami i z realizacją. Naprawdę wciągająca historia z przesłaniem. Ma ten azjatycki klimacik:)
Myślę,że warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
Fireghost

Nie uważam braku efektów za minus. Ten film ich po prostu nie potrzebował. To nie jest produkcja o inwazji obcych.
Co do walk to jak na kino azjatyckie były wręcz mega realistyczne. Wspomnieć można chociażby film Trzy Królestwa czy coś w tym stylu, gdzie każda armia miała swojego "Heroesa", który sam rozkładał na łopatki dziesiątki, jak nie setki rywali. Tu tego nie było, dlatego realizm był duży.

ocenił(a) film na 7
kamazinho

Też nie tak. Powiedzmy sobie szczerze - realizmu nie było dużo, ale za to sceny walk i batalii były bardziej zbliżone do realnych niż w innych filmach by Ch.R.L.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones