PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 614 008
ocen
8,3 10 1 614008
8,6 49
ocen krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

Wpisujcie swoje najbardziej szkokujące/zaskakujące zakończenia w filmach.
Oto moja lista:
1.Siedem
2.Saga Zmieszch Przed Świtem część 2 (poważnie :)
3.Prestiż
4.Szósty Zmysł
5.Wyspa Tajemnic

ocenił(a) film na 10
freezermich

o.O WTF? 2...

freezermich

Oj kolego popełniłeś internetowe samobójstwo w momencie napisania czegokolwiek o 'Zmierzchu'. Jeszcze nie wiesz, że to jeden z tych tytułów co sprawia, że dzikie bandy nierozumiejące, że różne są gusta filmowe, rzucą się na Ciebie? Zapewniam Cię, że połowa nawet nie przeczyta do końca, gdy tylko ujrzy nr 2 i tylko to będzie komentować. Zresztą tak jak kolega powyżej ograniczył się do wyśmiania. Typowe. Współczuję. Ja kiedyś próbowałam rozpocząć rozmowę na temat tego, że spokojnie nie da się porozmawiać, bo ciągle się kłócą fani i anty-fani danego aktora/rki i to w bardzo chamski sposób. Przykładów było wiele i wśród nich dałam gościa co się Zac Efron nazywa. Mój post był cholernie długi, ale na palcach u jednej ręki zliczyłabym osoby, które go przeczytały, bo reszta na hasło Efron dostała gorączki i zaczęła sączyć swój jad. Chore, głupie i nieco żałosne jak dla mnie. Czasami myślę, że gdyby to od niektórych zależało to wszyscy ludzie byliby tacy sami. Obrażenie na tym portalu jakiegokolwiek filmowego klasyka (według kogo ja się pytam?) to istne samobójstwo. To, że ktoś to nazwał klasykiem nie znaczy, że jest jakąś wyrocznią i ja muszę się do tego dostosować. Mam swój mózg, więc może warto go użyć niż iść ślepo za masą? Ale wracając do twojego tematu, to moim zdaniem powinieneś w tych szokujących zakończeniach dodać to, które miało miejsce w filmach: 'Inni', 'Podziemny krąg', 'Lęk Pierwotny' i 'Sierociniec'. Ale to tylko taka moja skromna opinia.

ocenił(a) film na 10
Claudija91

Doskonale wiem że "Zmierzch" jest raczej nie lubiany w POLSCE, ale nie boję się ludzi takich jak ten u góry (Crackarotto) Wyraziłem tylko śwoją opinie. Trolle mogą sobie pisać co chcą to tylko forum nikt mnie tu nie zna, gorzej by było gdybym się wypowiedział w realu xD

PS: Zastanawiałem sie nad Podziemnym kręgu i Innych, ale chciałem podać tylko 5 tytułów :)
PS2: z góry sorry za jakieś błędy ortograficzne, nie jestem w tym dobry xD

freezermich

Nie no wiesz.... tutaj nie ma czego się bać. Bardziej to jest kwestia, że cię zjechać mogą jak psa i kompletnie wykluczyć z dyskusji tak naprawdę. Nie raz to już przerabiałam niestety ;) Są słowa-klucze, których się zwyczajnie nie używa, natomiast doceniam odwagę ;)

ocenił(a) film na 10
Claudija91

Mogą po mnie jechać jak chcą, nie przeszkadza mi to :)

freezermich

patrząc na jego średnią na IMDB poza Polską również;)


ocenił(a) film na 8
Claudija91

O kurczaki, ładna jesteś :)

skalp_el

Heh, dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
skalp_el

wtf? lol

Claudija91

Klaudia a jak ktoś uważa np. Czas Apokalipsy, Listę Schindlera, Skazanych (podobno klasyki) za gnioty to też myślisz Sobie cholera każdy może mieć swój gust, mózg, no i być cholernie odważny? ;)

biniekfcb

No pewnie, że tak. Przecież to, że ktoś lubi oglądać filmu, które w mojej opinii są gniotami, mi nie robi najmniejszej krzywdy. Skoro to właśnie lubi to czemu nie?

Claudija91

mam wrażenie że nie zrozumiałaś mojego pytania, ale ok;)

ocenił(a) film na 10
Claudija91

Taaak dokładnie. Gwóźdź który wystaje musi zostać wbity do szeregu;) Tak to działa. Ale nie ma się co zżymać, zawsze tak bylo jest i będzie. A co do tytułów to dodałbym jeszcze Inwazję Łowców Ciał z 78' z Sutherlandem i Plan Doskonały z Owenem i oczywiście Vertigo Hitchcocka. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
freezermich

1. Prestiż
2. Imperium Kontratakuje
3. Ojciec Chrzestny
4. Rzeka Tajemnic
5. Szósty Zmysł

ocenił(a) film na 8
freezermich

WTF?!? Zmierzch?? Ty se chyba żartujesz. Bardziej "szokującym" zakończeniem był "Sherlock Holmes: Gra cieni"...-,-

ocenił(a) film na 10
MusicIsMyLive

Nie oglądałem "Sherlock Holmes: Gra cieni"...-,-

ocenił(a) film na 8
freezermich

Aha spoko... Nie znam żadnej osoby która nie oglądała "Sherlock Holmes: Gra cieni"(mniejsza o to). A "Ted"? -.-

MusicIsMyLive

A ja znam mnóstwo osób, które tego filmu nie oglądały. Jak nie lubi się filmów detektywistycznych, to się tego nie obejrzy, nie rozumiem co w tym dziwnego szczerze mówiąc.

ocenił(a) film na 8
Claudija91

Twoja wypowiedź mnie naprawdę zaciekawiła... -,-

ocenił(a) film na 10
MusicIsMyLive

"Ted"? Też nie widziałem. Ty pewnie widziałeś wszystkie filmy jakie nakręcono <(-_-)>

ocenił(a) film na 8
freezermich

Nie wszystkie. Ty za to pewnie nie widziałeś nic.

MusicIsMyLive

Nie musiała cię zaciekawić. Po prostu twoja wypowiedź była naiwna. To, że jakiś film jest mega komercyjny nie znaczy, że każdy musiał go widzieć.

ocenił(a) film na 8
Claudija91

Fascynujące.

ocenił(a) film na 10
MusicIsMyLive

Lepiej już sie nie wypowiadaj

ocenił(a) film na 8
freezermich

Zabronisz mi?

ocenił(a) film na 10
MusicIsMyLive

Nie, ale daj już spokój !!!

MusicIsMyLive

Uważasz się za jakiegoś znawce to miło, ale nie patrz na innych pod tym kątem. Skoro taki znudzony jesteś, to tu nie wchodź, bo nikt cię nie zapraszał. Mnie się czepiasz, a tak naprawdę należysz do tej kategorii o której wspomniałam. Padło hasło 'Zmierzch' i na tym się skupiłeś zamiast przedyskutować temat. I to jest naprawdę 'fascynujące'.

ocenił(a) film na 8
Claudija91

Ciebie tutaj też nikt nie zapraszał a komentować musisz wszystko.

MusicIsMyLive

Różnica między nami jest taka, że mnie zainteresował temat i ustosunkowałam się do całej jego treści, a nie skupiłam na jednym tytule. Dla mnie ten temat jest przyjemny, ale ty jedynie narzekasz i oceniasz ludzi podług siebie, więc oszczędź sobie i nam.

ocenił(a) film na 8
Claudija91

A ty oszczędź mi swoich wypowiedzi i daj mi już spokój. To już jest nudne.-.-

ocenił(a) film na 9
freezermich

Dodam "Fallen" (W sieci zła)

ocenił(a) film na 10
freezermich

1. Wyspa tajemnic
2. Memento
3. Siedem
4. Prestiż / Incepcja
5. FIght Club

ocenił(a) film na 9
freezermich

Zabójczy numer - Lucky number Slevin :)

ocenił(a) film na 10
franko96

1. funny games remake
2.wyspa tajemnic
3. mgła (zakończenie miażdzy )
4. mroczny rycerz powstaje
5. swenney todd

ocenił(a) film na 8
freezermich

Zdecydowanie "Podejrzani"

ocenił(a) film na 9
rockky58

zdecydowanie zgadzam się z powyższym ;)

ocenił(a) film na 10
freezermich

sekcja 8,harakiri,pila, siedem, tozsamosc, wyspa tajemnic . wiadomka jest wiecej .....

ocenił(a) film na 9
freezermich

Ja się wyłamię i podrzucę wam serial "The Shadow Line" z 2011. Dosyć krótki, a zakończenie kompletnie niespodziewane.

ocenił(a) film na 8
freezermich

http://www.filmweb.pl/film/Znikni%C4%99cie-1988-87741 - Spoorloos

ocenił(a) film na 8
freezermich

el cuerpo
test
enter nowhere
la cara oculta
czysta formalność
pełnia zła
baby call
kłamstwo
człowiek z ziemi
godziny strachu
dziwny lokator
życie za życie

Podałam głównie te mniej znane, bo te popularniejsze już padły w większości:) Polecam wszystkie w.w.

ocenił(a) film na 9
Xandria

Ciekawa lista, widziałem tylko kilka pozycji. Dawno nie miałem chęci na oglądanie filmów z zaskakującym zakończeniem. Swoją drogą trochę podziwiam Ciebie, bo sam nie potrafiłbym wypisać zbyt wiele mniej znanych produkcji - wyróżniających się konkretnym aspektem. Nie ta pamięć. : )

Btw. Czysta formalność to niesamowity film.

ocenił(a) film na 8
Troublesome

Wymieniałam patrząc na swój profil oceny 7+ :)
A pozycje do oglądania wybieram z takich list jak ta: http://www.imdb.com/list/BH8OcI8eLII/
Btw. Zgadzam się :D

ocenił(a) film na 9
Xandria

Ja często biorę stąd jinni. com, można sobie wybrać najmniejszy drobiazg, który nas interesuje w szukanym filmie. Gorzej gdy oglądało się dużo produkcji i trzeba trochę przebierać zanim dojdzie się do mety. Mogliby na filmwebie dać więcej tagów. ; p

ocenił(a) film na 10
Xandria

Jaka lista! :D Akurat szukałam czegoś do oglądania i teraz mam w czym wybierać :) Dzięki!

ocenił(a) film na 8
namarra

Haha, kiedy ja to pisałam... :D Miło, że się przydało xD

ocenił(a) film na 10
Xandria

Jak masz jakieś nowe hity to możesz dorzucić :D

ocenił(a) film na 8
namarra

Eliza Graves
Oculus
Poranny Rytuał
Uwantme2killhim
Życie przed oczami

To są filmy, które uważam za dobre i mają dość przewrotne zakończenia.

ocenił(a) film na 10
Xandria

la cara oculta <3 oculus <3

ocenił(a) film na 9
freezermich

Lęk pierwotny :)

ocenił(a) film na 10
freezermich

"Triangle" ("Piaty Wymiar")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones