PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 614 019
ocen
8,3 10 1 614019
8,6 49
ocen krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

zbieg okoliczności ??

ocenił(a) film na 10

Z tego co wywnioskowałem to te morderstwa Doe'a były zaplanowane (przykład - ofiara lenistwa która została przywiązana do łózka i leżała w nim dokładnie rok), a więc Doe znał swoje ofiary od podszewki. Wszystko byłoby dla mnie jasne gdyby nie ostatnie dwie ofiary. Jak wiadomo Somerset to stary wyga i mieszkał w tym mieście od lat, natomiast Mills dopiero co się wprowadził ze swoją żoną. I co w przeciągu tych siedmiu dni tak bardzo spodobała mu(Doe) się Tracy że wybrał takie rozwiązanie. Przecież gdyby Mills nie wprowadził się to Somerset pracowałby sam i jedna z ofiar byłaby inna. I tu pytanie zbieg okoliczności czy jakieś specjalne działanie Doe, żeby Mills z Tracy się przeprowadzili do tak smutnego miasta (sama Tracy przyznała że to miasto ją dobija).

ocenił(a) film na 9
mario101

Pewnie jak pamiętasz na początku filmu Somerset powiedział Millsowi że nie zna drugiego takiego co by zrobił tyle zachodu aby dostał tu przydział. Więc z tego można wywnioskować że Mills starał się ładnych kilka miesięcy żeby go przydzielili do Somerseta. W tym czasie morderca na pewno nie próżnował i wiedział kiedy przybędzie i wtedy rozpoczął swoją grę. Zresztą sam powiedział, że zadziwiające jest to jak policja łatwo udziela takich informacji rzekomemu rzecznikowi prasowemu.

mario101

Jestem prawie pewien, że Doe mówił o konieczności zmiany swoich planów, w związku z namierzeniem go i odkryciem jego mieszkania.

ocenił(a) film na 10
theanswer9

to wszystko wyjaśnia :)

mario101

Jak dla mnie to Doe wybrał Millsa na swoją potencjalną "ofiarę" w momencie, gdy zobaczył jego wybuch gniewu na schodach przed mieszkaniem ofiary lenistwa, ale to tylko moje subiektywne odczucie ;)

ocenił(a) film na 9
MBooo87

Chodziło o gniew gdy John robił zdjęcie Millisowi.

ocenił(a) film na 9
MBooo87

A fakt to było na schodach "ofiary" lenistwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones