PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751907}

Sierota

Orpheline
5,9 539
ocen
5,9 10 1 539
Sierota
powrót do forum filmu Sierota

Gdzie to można obejrzeć w sieci?

Rebellion

Sporo czasu minęło, ale pojawił się właśnie w polskiej sieci , np na ekino-tv.pl

miarara

ekino to dziadowstwo szkoda nerwow reklamy i zacinanie tylko...

xxxfilmen

na filman cc jest

xxxfilmen

Możliwe. Ja korzystam, ale nie oglądam. Wystarczy mi odpalić film i za pomocą dodatku w przegladarce szybko film pobrany na dysk.

miarara

Pierwsze słyszę żeby film pobrać na dysk to dopiero musi być nielegalne raczej nie warto się w takie coś bawić wpadna antyterroryści dopiero będzie hehe

xxxfilmen

Dużo wygodniejsze. Nie zatnie sie i nawet bez netu mozna ogladac, a legalne tak samo jak i te strony pirackie online. Obejrze, usuwam i tyle.

miarara

No to ciekawe nie znałem takiej techniki bo były kiedyś torrenty trochę kiedyś wiadomo było w modzie pobieranie filmów ale teraz chyba na tych torrentach mało kto już korzysta...

xxxfilmen

Zaczeli scigac torrentowców swojego czasu to troche zdechło, ale sam nigdy nie korzystałem. Jakby była jedna platforma z wszystkim to chetnie bym legalnie korzystal za rozsądna cene, a tak to różne seriale gdzie indziej i weź tu plac ;)

miarara

netflix da tobie ale zaplac haha do tego robia coraz wiecej kaszanki a nie dobre seriale... wszedzie jest opcja zaplac ino by kase wydrzec..fili byla dobra ale ja zamkneli a e-filmy szkoda gadac reklamy ino leca..ekino dopiero tragedia heh

xxxfilmen

Mam Netflixa, bo mi siostra udostępniła, ale tam nie ma wszystkiego.

miarara

Więc nie ma co liczyć że dany serial bądź film tam można znaleźć ....
A pico de neblina tam jest...

miarara

The Art of Racing in the Rain jest może dostępny...

ocenił(a) film na 5
Rebellion

Jest na CDA

Rebellion

filman cc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones