PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395846}

Silent Hill: Apokalipsa

Silent Hill: Revelation 3D
5,1 33 813
ocen
5,1 10 1 33813
2,5 4
oceny krytyków
Silent Hill: Apokalipsa
powrót do forum filmu Silent Hill: Apokalipsa

O ile jestem fanką Silent Hill z 2006, który po prostu bardzo mi się podobał nie tylko ze względu na klimat, tajemniczość, oraz dobrą grę aktorską o tyle ta cześć po prostu mnie rozczarowała. Nie będę się rozpisywać, mogę jedynie napisać, że obdarto fabułę z jakiejkolwiek tajemniczości, klimatu- sceny, które powinny budzić grozę, bądź jakiekolwiek zaciekawienie, budzą jedynie uśmiech zażenowania nad "poziomem" nie tylko gry aktorskiej, ale też fabuły, montażu, nie mówiąc już o absurdalnych pomysłach wtłaczania świata z SIlent Hill do tego codziennego.
Uwaga mały spojler ...
Scena w windzie po prostu..ja się pytam co za geniusz to wymyślił?



Ot, jak spaczyć dobry pomysł, zostaję i będę wracać do pierwszej części, za tę podziękuję i odradzam, strata czasu. Tu najwidoczniej twórcom zabrakło wyobraźni.

ocenił(a) film na 1
Sanneya

W tym filmie jest sporo scen bez sensu, jak ta w windzie ;) Durny film i tyle, czas zapomnieć ;)

ocenił(a) film na 6
Sanneya

Motyw z "wtlaczaniem" swiata Silent Hill do tego normalnego byl w Homecoming, wiec przed hejtem radzilbym sie doksztalcic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones