PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395846}

Silent Hill: Apokalipsa

Silent Hill: Revelation 3D
5,1 33 813
ocen
5,1 10 1 33813
2,5 4
oceny krytyków
Silent Hill: Apokalipsa
powrót do forum filmu Silent Hill: Apokalipsa

Witajcie!

Po krótko:
Jedyną część SH w wersji gry, jaką rozegrałem był Homecoming na PC, która jest odrębną wersją według niektórych ale, tak do fabuły w grze, a filmie porównywał się nie będę, rzecz jasna. Wszelkie wypowiedzi odnoszę do wersji filmowej.

Co do filmu wiem jedno, że przynajmniej mi byli wstanie wytłumaczyć, a może i dokończyć końcówkę z części I. Części w której pozostawili mnie w nieświadomości, co dalej... Wytłumaczyli mi i za to dziękuję, choć w porównaniu do części I, II ma bardzo pośpiesznie rozegraną akcję. Wygląda to tak, jakby chciano zakończyć serię SH, bez ingerowania w dalsze pomysły. Pewnie ze względu na KONAMI, które ma większe prawo to wykorzystania potencjału tytułu itp.

Żeby się nie rozpisywać powiem tylko, że daje duży + za wyczekania serii SH od KONAMI i scalenie tego w 2 części w wersji filmowej. Kolejny + za wytłumaczenie niepewności z części I w II i standardowego zakończenia - moje przypuszczenia

Dla mnie część II była, jakby DLC do I, aby wytłumaczyć co i jak. Za pewne nie znano zarysu dalszej fabuły z braku kolejnych części od producentów gry na konsole oraz próbowano zakończyć jakoś tą część I.

* tryb 3D bym sobie oszczędził, tu widzę jako dodatek pieniężny
* tytuł również naciągany

Nie pewnie skończyli 1, prosto skończyli 2 i wyszło im to kultowo.

Dziękuję za miły seansik nocny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones