PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395846}

Silent Hill: Apokalipsa

Silent Hill: Revelation 3D
5,1 33 810
ocen
5,1 10 1 33810
2,5 4
oceny krytyków
Silent Hill: Apokalipsa
powrót do forum filmu Silent Hill: Apokalipsa

Chyba najgorszy pseudohorror jaki miałem (wątpliwą) przyjemność oglądać. "Dzieło" ośmieszające grę, genialną i ponadczasową wyróżniającą się genialnym klimatem, natomiast film daje nam... No właśnie, co? Klimatu w nim brak, strachu w nim brak (film straszący jumpscenkami w 2012 roku to nieporozumienie), aktorstwa w nim brak, a główna bohaterka to dno dna, twardsza od Johna Rambo przemierza Silent Hill jak własną dzielnicę, z miną seryjnego mordercy rzuca gangsterskim tekstem do pierwszego napotkanego... 'Potworoczłowieka' i strzela mu w brzuch. Następnie wyrywa mu 'serce'... Pierwszoplanowa postać zagrana jest żenująco słabo, myśle zresztą że chodziło tu o dostosowanie się do ogólnej tendencji filmu. Scena z manekinowym potworem była chyba zwieńczeniem kiczowatości tego filmu, apogeum żenady, szczerze się w tym momencie uśmiechnąłem... Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie gatunek HORROR i tytuł filmu, który w żadnym stopniu nie umywa się do gry, a nawet nie porównując go do niej jest po prostu beznadziejny. Odradzam każdemu kto ceni swój czas, polecam ludziom oczekującym komedii niskiej klasy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
hercules38

Jesteś jedyną osobą, która broni tego gniota, a twoim jedynym argumentem jest: "yhy". Nie pogrążaj się koleżko... Ten film to dno, kiedyś może dorośniesz i zrozumiesz.

ocenił(a) film na 8
luk11c4

bo widac jako jedyny sie znam a inni sobie odpuszczaja i nie kloca sie z debilami ale ktos musi zrobic z tym porzadek lamo

ocenił(a) film na 2
hercules38

A skąd pomysł, że ty akurat się znasz, a wszyscy inni nie mają racji? Po poziomie wypowiedzi nie masz nawet 16 lat, więc pozjadałeś wszystkie rozumy mimo, iż nic nie wiesz. Ale masz jedną rację - nie ma co się kłócić z debilami, więc nie będę z tobą dalej dyskutował :) Idź więc dalej przekazywać światu swoją jedyną słuszną rację, bo wszyscy się mylą, narzuć im swoje oświecone myślenie. I daj 10 temu filmowi, żeby podnieść średnią!

ocenił(a) film na 8
luk11c4

no 16 nie mam bo mam 23 bo sie znam i koniec a ty nie pyskuj i to ja dalnie zbieram horory na dvd wiem o nich wszystk owiec sie nei idzywaj szczeniaku

użytkownik usunięty
hercules38

No tak, jak ktoś uważa, że wszyscy się mylą, a tylko on ma rację, to jest to właściwy moment, żeby zakończyć dyskusję.

ocenił(a) film na 8

smokulec ty tez masz sapy

ocenił(a) film na 1
hercules38

Grałeś w ogóle w gre ? Bo nie wydaje mi się i bronisz tego gniota.

ocenił(a) film na 3
luk11c4

Jeszcze że taki gniot to główna bohaterkę zmienili i te jej farbowanie włosów przymulona facjata doprowadzała mnie do szaleństwa. Mi się nie podobał dla mnie zupełnie zepsuli ten film i nic tego już nie naprawi.

ocenił(a) film na 2
Strazniczka0Nocy

Nawet tak nie pisz, bo cię hercules dojedzie zaraz, ten film jest zajebisty i nie masz prawa mieć innego zdania :D Ja ten film obejrzałem tylko dlatego, bo myślałem, że to był Silent Hill z 2006 roku, bo na TV4 oczywiście nie podali podtytułu (a ja nie sprawdziłem z którego to było roku), ale po 20 minutach już wiedziałem, że to gównoo nie może być tak dobrze przyjętym filmem jak jedynka. Zastanawia mnie też, jak takie coś może mieć ocenę powyżej 5.0... Widać, jak działa demokracja, każdy gniot można "wyplusować" do poziomu przyzwoitego.

ocenił(a) film na 5
Strazniczka0Nocy

Co niby zmienili... Heather w grze farbowała włosy, bo naturalnie miała ciemne. Fajnie, że pokazali w filmie taki detal z pierwowzoru.

ocenił(a) film na 4
Strazniczka0Nocy

Co by sobie teraz Akira Yamaoka pomyślał jakby obejrzał ten film :P on by musiał się wziąć za wyreżyserowanie filmu Silent Hill ale także za muzykę musiałby by się wziąć bo tylko on potrafi robić takie mózgotrzepy :D

hercules38

jak małe dzieci, to że się komuś film nie podobał do nie znaczy że jest debilem i się nie zna bo każdy ma swoje zdanie!
ja drugiej części nie widziałam (tylko ten moment kiedy ta dziewczyna spotyka bezdomnego, któremu zmieniła się twarz) dlatego nie wiem czy jest fajny, ale kilka lat temu oglądałam pierwszą część i mi się podobała - miała dobry klimat no i muzykę (rzadko się zdarza ale w tym filmie była genialna) idealnie dopasowaną do każdego momentu
P.S nie narzuca się nikomu swojego zdania

ocenił(a) film na 8
ewela_35

to ci powiem mala ze 2 tez bardzo dobra efekty specialne dobre charakteryzacje i ogolnie jest ok xd

hercules38

ok dzięki napewno obejrze przy najbliższej okazji

ocenił(a) film na 8
ewela_35

nmzc mordeczko ;p

ocenił(a) film na 3
ordynarnyburak

Zgadzam się... jeszcze ta brutalność nie podobna do Silent Hilla... i ludzie mówią że Homecoming jest słaby, niech zobaczą to...

ocenił(a) film na 8
MrBrut

co ma znaczyc nie podobna do silennt hila moze w 1 bylo mniej ale w 2 jest wiecej myslisz czy masz proznie w glowie

ocenił(a) film na 3
hercules38

Ta raczej ty masz próżnię w głowie... od razu się rzucasz jak komuś się nie spodoba to co ty lubisz. Po prostu jak dla mnie to jest słabe i tyle.

ocenił(a) film na 8
MrBrut

TO JESTES BEZMOZGIE YETI BO TO SLABE NEI JEST BO JEST BARDZO ODBRY

ocenił(a) film na 3
hercules38

Twoje zachowanie jest po prostu śmieszne. Mówię że film mi się nie podobał chociaż aż taki zły nie był, jak dla mnie na 3.5/10.

ocenił(a) film na 8
MrBrut

to ze ci nie podobal nie znaczy ze masz go tak nisko oceniac bo na 3.5 to mzoe byc roza smierci a nei powonoj tych dwuch do sb ze sa rowne

ocenił(a) film na 1
hercules38

Najpierw naucz się ortografii i naucz się, że jest coś takiego jak szanowanie czyjegoś zdanie egoisto.

ocenił(a) film na 8
elozero250

zamknij sie pisze szybciej od cb wiec temu te bledy patyczaku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
hercules38

Hahahahaha ten tekst z gimbazy wziąłeś :D ? Serio zamknij się bo co raz bardziej sie pogrążasz.

ocenił(a) film na 8
elozero250

nie ma czegos takiego jak gimbaza cwelu chetnie bym dalej pochodizl do gim ale nie bd zabieral miejsca takiej piz-d-ziie jak ty

ocenił(a) film na 1
hercules38

Aha no tak ty jesteś jeszcze w podstawòwce :D. Po twojej pisowni, to widać :D.

ocenił(a) film na 8
elozero250

chyba cie puczy takich silnych gosci jak ja nie ma w podstawowce to ty pasujesz silowo do nich mieczaku

ocenił(a) film na 1
hercules38

Takiego kozaka zgrywasz,a pewnie w rzeczywistości jesteś żałosną pi*dą, ktòra tylko ma bòl dupy, że ktoś ma inne zdanie i hejtuje bezsensu, musisz mieć smutne życie. Serio po twoich poprzednich komentarzach widać, że jesteś małpą po trepanacji czaszki.

ocenił(a) film na 8
elozero250

ty jestes ochydnym mutantem i to co pisze nei ma wplywu jaki jestem osle a cb bym lajtowo pokonal wiec nie pyskuj

ocenił(a) film na 1
hercules38

Hahaha ciekawe czym tymi małymi łapówki :D ? Już się boję. Ty, to masz riposty koledzy ze szkoły specjalnej Cie ich nauczyli :D ? Bo nie znam nikogo, kto by mòwił takie teksty jak "ochydnym mutant". Wypie*rdalaj na dwòr przewietrzyć swoją pustą mòzgownice.

ocenił(a) film na 8
elozero250

pedale jak bys ogl dobre filmy to bys wiedzial skad vto mam glomie a lapowki to ty dajesz w szkole by cie nie bili

ocenił(a) film na 1
hercules38

Dobre filmy :D ? Hahahaha. Nie che mi się już z tobą kłócić jak dorośniesz, to pogadamy. Podać dobre kino ? Proszę bardzo: Lśnienie, Ojciec chrzestny, Pulp Fiction.

ocenił(a) film na 8
elozero250

ogl lepsze horrory od lsneinia pulp fiction tez nei jest dobre chyba a dobe filmy pedale ogladam ciagle

ocenił(a) film na 1
hercules38

Tak, a jakie piła :D ? Nie rozśmieszaj mnie.

ocenił(a) film na 8
elozero250

egzorcysta klatwa droga bez powrotu halloween piatek 13 blar wich project rec teksasnka masakra pila mechaniczna zejscie koszmar z ulicy wizkow to jeszcze nei wszytko

ocenił(a) film na 1
hercules38

Halloween się zgadzam z egzorcystom też i z koszmarem z ulicy z wiązów również, ale reszta, to slashery, które nie są ani trochę straszne no bo sorry, ale czego tu się bać jakiegoś zabójcy, który nic tylko morduje really ?

ocenił(a) film na 8
elozero250

w klatwie duchy zabiaja w drodze bez pworotu zmutowani canibale psoikal bys sie ze strachu jak ich bys spdokal ;D tak samo jak bys zobaczyl tg z teksasnkiej masakry:D

ocenił(a) film na 1
hercules38

Gdybym ich spotkał w rzeczywistości, to tak. Ale w filmie budzą tylko uśmiech politowania, ale Leatherfac'a lubię :). Klątwa też spoko, ale tylko ta japońska wersja mnie straszyła.

ocenił(a) film na 8
elozero250

i tak wiem ze tamte sa najlepsze bo tak jest znam sie:p

ocenił(a) film na 1
hercules38

No jasne ty, to wszystko wiesz :D.

ocenił(a) film na 8
elozero250

wiecej od was <lol> ;D

ocenił(a) film na 3
elozero250

Ten koleś kłóci się od grudnia 2014 roku, daj spokój :P Zignorować prostaka i tyle.

ocenił(a) film na 1
Asvers

Dobry pomysł nie będe się kłócić z dzieckiem.

ocenił(a) film na 8
elozero250

dziecko cie robilo jak juz mowilem zmutowana glizdo

ocenił(a) film na 1
hercules38

Nawzajem i pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
Asvers

sam jestes prostak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones