PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395846}

Silent Hill: Apokalipsa

Silent Hill: Revelation 3D
5,1 33 813
ocen
5,1 10 1 33813
2,5 4
oceny krytyków
Silent Hill: Apokalipsa
powrót do forum filmu Silent Hill: Apokalipsa

Z góry mówię ,że nie widziałam 1 części ,ani nie grałam w grę. Wypożyczyłam wczoraj ten film ,bo "horror w 3D".
Oglądając cierpiałam bardziej niż główna bohaterka. Zapowiadało się na początku ciekawie, ale w scenie w hotelu
gdzie chłopak okazuje się być jednym z zakonu, myślałam ,że nie wytrzymam ze śmiechu. Jedna wielka klapa. Kiepski
horror, średnie fantasy.

KSajko989

pierwsza czesc miała nieziemski klimat. Jak dla mnie- film do ktorego lubie wracać. W gre grałam troche i dawno
wiec ciężko mi odnieść to do filmu.
Jednak SH Apokalipsa to totalna porażka.
Polecam 1

ocenił(a) film na 1
majeranek2013

Mnie również urzekła jedynka, nie tylko klimatem ale relacjami postaci, miłością wplecioną w koszmar. Dwójka, zgadzam się z KSajko, to jedna wielka klapa. Zwroty akcji były denne, przewidywalne i słabe. We wszystkim chodziło tylko o to by "dobro" zwyciężyło nad "złem" i by wszystko skończyło się "sweet love". Pod koniec miałam szczerą nadzieje że główna bohaterka zostanie zabita.
Silent Hill 3 - gra, ma wg. mnie świetny klimat i z całą pewnością zasługuję na nazwę "horror". Szkoda że w filmie tak okaleczono historię Heather.

SweetDeath

czytalam opinię tych którzy grali w SH i mowili że jeśli chodzi o film SH A to za duzo sie tam wyjasnilo i raczej kolejnej części na podstawie gier nie bedzie. a szkoda bo jesli kolejna cześć miałaby być na tym poziomie co 1 na pewno chętnie zobaczylabym ten film. zobaczymy - kto wie- moze coś nakręcą
niemniej jednak muszę odświezyć sobie kiedyś grę... :)

dodam jeszcze tylko ze tak jak piszesz- na siłe mial byc happy end co po prostu nie pasowało mi jak nic.

ocenił(a) film na 8
KSajko989

czyli nie wiele w zyciu horrorow widdziales ofiaro:D

ocenił(a) film na 2
hercules38

Sam jesteś ofiara. A poza tym do kobiety piszesz "widziałeś"? A ten film naprawdę jest strasznie beznadziejny. I pisze się "niewiele" ofiaro.

ocenił(a) film na 8
A_La

po 1 mordeczko mysalem ze to chloptas ;D po 2 ty tez sie nie znasz bo to dobry horror mała ;p

ocenił(a) film na 2
hercules38

Jeśli to jest dobry horror to aż boje się myśleć jakie uważasz za słabe. Zanim grałem w grę już uważałem że ten film jest beznadziejny, po zagraniu w grę uważam że to wręcz obraza, spłycono tu wszystkie postaci, wyprano z klimatu, i bardziej można się śmiać z klisz i jumpscenek niż bać.

ocenił(a) film na 8
lorster

walic gre to jest film i on wazniejszy od gry a slabe to np ulice zombie zemsta zwyych trupów ostatnia sekta w szponach strachu bekarty diabla burza duchów roza smierci i takie rozne

ocenił(a) film na 2
hercules38

Mała to ja nie jestem, bo jestem po trzydziestce. I to nie jest dobry horror.

ocenił(a) film na 8
A_La

ehem tak to jest dobry horror kobitko znam sie lepiej od cb ;p

ocenił(a) film na 2
hercules38

Nie znasz się lepiej chłopku, bo to nie jest dobry horror ani w ogóle dobry film. Prawdę mówiąc to jest kompletne dno ale nie mam zamiaru kontynuować tej dyskusji, bo najwyraźniej masz inny gust niż większość. I pewnie jak napiszesz czy powiesz że 2+2 jest 3 a ktoś ci odpowie że 2+2 jest 4 to i tak będziesz się upierał że to jest 3.

ocenił(a) film na 8
A_La

mala znam sie najlepiej na horrorach nie umiesz oceniac horrorów jesli uwazasz ze to slaby horror zaraz zobacze jak oceniasz inne i sprawdze twoj poziom wiedzy o tym ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones