PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684980}

Sils Maria

Clouds of Sils Maria
6,2 11 412
ocen
6,2 10 1 11412
6,5 22
oceny krytyków
Sils Maria
powrót do forum filmu Sils Maria

8/10

ocenił(a) film na 7

Sporo czasu zastanawiałem się nad oceną tego filmu... i chyba ostatecznie wyszła mi 8... Naprawdę ciekawe kino... Świetna rola Binoche... Film jakiś taki bliski życiu... tak jakby prawdziwy... autentyczny... nie wiem może to tylko moje odczucie... co jeszcze... sposób nakręcenia... bardzo fajny klimat... wiele dobrego robi muzyka... Nie wiem oceńcie sami... Mi się podobał i to bardzo... Polecam.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Zgadzam się w 100% , uwielbiam Juliette Binoche , która i w tej roli jest świetna. film także polecam.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

też zastanawiałam się jak go ocenić, wahałam się między 7 a 8...
ciekawe kino, Binoche - jak zawsze klasa. podobała mi się też Kristen, choć zabrakło mi odrobinę nieco szerszego wyjaśnienia w sumie bardzo ważnego wątku - jej relacji z główną bohaterką. momentami ciekawie było patrzeć jak ćwiczą role i dyskutują o bohaterkach sztuki teatralnej, same pozostając w bardzo bliskiej choć całkiem innej relacji

ocenił(a) film na 7
nomiko

A ja miałam momentami wrażenie, że to nie gra i że ich relacja jest bardzo bliska sztuce teatralnej.

ocenił(a) film na 8
miss_russ

też mam takie wrażenie :)

reptile2006

gdzie znajdę film online?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones