PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684980}

Sils Maria

Clouds of Sils Maria
6,2 11 408
ocen
6,2 10 1 11408
6,5 22
oceny krytyków
Sils Maria
powrót do forum filmu Sils Maria

gdzie zobaczyć...

ocenił(a) film na 8

raczej nie zapowiada się, by film trafił do polskich kin, tym bardziej jestem ciekawa gdzie go widziały te trzy osoby, które oceniły.

ocenił(a) film na 6
tsch

Podejrzewam, że widziały go na festiwalu w Cannes

ocenił(a) film na 8
Wookie88

Nie sądzę. Wydaje mi się raczej, że ocenił ktoś tylko dlatego, że jest już dostępna opcja oceny.

ocenił(a) film na 8
tsch

tez mi sie tak wydaje, bo jakby go widzialy w Cannes to by nie ocenily tak nisko, bo film podobno dobry

tsch

na dniach do zobaczenia będzie na TNH, a w kinach na pewno się pojawi, bo dystrybutorem jest Gutek Film ;-)

ocenił(a) film na 8
mirandaPL

Ooo! No to pozostaje czekać! :)

ocenił(a) film na 5
tsch

W zeszłych latach było tak: na necie - wrzesień/ październik, w kinach studyjnych - od października/ listopada (dot. największych miast), grudzień/ styczeń (większość miast).

mirandaPL

O, dobre wieści. Gutek mam nadzieje, nie każe nam długo czekać.
Tak więc liczymy na rychłe info!

ocenił(a) film na 7
Pauliniak

Film miał swoją premierę w Polsce na Festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu - był jednym z trzech filmów otwarcia.

Eve_Freak

Premiera premierą, a udostępnienie nieobecnym na Festiwalu to inna sprawa ;)

tsch

Ja widziałem w sierpniu w kinie w Nicei.

mwnuk

Niestety, ale polska premiera odbędzie się dopiero 6 MARCA 2015 ;< http://gutekfilm.pl/film/sils-maria/

tsch

Dla niecierpliwych vodlocker . com/ozq090j35ivh

ocenił(a) film na 3
tsch

http://rarbg.com/torrent/cw8ejh3

tsch

Wiem, że oryginalna opinia pochodzi sprzed roku, ale....

Film był (nie wiem, czy jeszcze jest) w kinach, a poza tym - co tu dużo "ściemniać" - można go znaleźć w sieci ;-). Mnie tylko zastanawia jedna rzecz "techniczna" - czy ten film dostępny jest wyłącznie z napisami, czy także w wersji z lektorem ?

ocenił(a) film na 8
cOOba

A widziałam go wreszcie około pół roku temu - ciekawe dlaczego dopiero niedawno trafił do kin. A widziałam go bez napisów ani lektora. Polecam bardzo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones