PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33330}

Simone

S1m0ne
6,3 10 655
ocen
6,3 10 1 10655
5,0 3
oceny krytyków
Simone
powrót do forum filmu Simone

Spodziewałem się czegoś lepszego po Niccolu i Pacino.Niestety nie był to film dający do myślenia,jak Gattaca,czy Truman Show,nie była to też typowa komedia.Można było zrobić ten film zupełnie na poważnie albo wręcz przeciwnie,obsadzić w głównej roli aktora typowo komediowego i stworzyć produkcję pełną zabawnych gagów.To co wyszło nie było dobre,czy złe.Było po prostu nijakie.Ani się nie pośmiałem,ani wzruszyłem.Napięcia zero.Przykro mi też patrzeć,jakie role przyjmują takie ikony kina,jak Pacino i De Niro,ale to już temat na osobny wątek.

arson665

A moim zdaniem dał do myślenia. W tym przypadku ludzka głupota nie zna granic. Zarówno w Truman Show, który wymieniłeś, jak i Simone ważna część życia oglądających jest fikcją, ale nie o tym chciałam, tylko o tej ogarniającej głupocie. najlepsza scena w Simone, to ta, gdy niby jako scenarzystka, reżyserka i aktorka kręci własny film i na końcu razem ze świniami wyjada pomyje z koryta. Prawdziwy reżyser, czyli tutaj grający jego rolę All Pacino, chcąc zwrócić uwagę na idiotyzm i brak jakiejkolwiek logiki w zakończeniu, jako "Simone" nagle wzbudza wielki podziw i aplauz publiczności! Ciemna masa podążająca za tym co modne! Mnie się podobał bardzo...:) Jak najbardziej zgodzę się co do kwestii, że z filmu można było uczynić zarówno dramat, jak i komedię... a jest połączenie. No i co do przyjmowania ról- niestety, z przykrością się zgadzam :( zwłaszcza De Niro, jakoś tak wieńczy karierę w marnych komedyjkach, a przecież to aktor niesłychanie wybitny, jeden z moich ulubionych.

arson665


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones