PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 395
ocen
7,4 10 1 268395
7,4 39
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

Dialogi

ocenił(a) film na 8

Film, nie do końca w moim guście ze względu na wykonanie, ale niesamowicie spodobały mi się dialogi. Uważam, że każdy powinien go obejrzeć i potraktować poważnie. Przede wszystkim można się nauczyć kilku zasad życia. Polecam każdemu ;)

ocenił(a) film na 10
sandra_gdy

Dokładnie! Wszyscy wychwalają formę, a to sam scenariusz i dialogi są najlepszym punktem produkcji, no i humor :)

ocenił(a) film na 9
aga7765

wątki w których były jakiekolwiek aspekty "humoru" akurat nie podobały mi się, wg. mnie są zbędne, a nawet psujące klimat.

ocenił(a) film na 10
szklanakot

Dla mnie większość wypowiedzi bohaterów byłą przesiąknięta gorzkim humorem i sarkazmem. Ale tak to jest każdy ma inne poczucie humoru. Niektórzy płaczą ze śmiechu, a inni nie rozumieją co w czymś jest zabawnego. Dla mnie te "aspekty humoru" były cały czas, więc gdyby ich nie było to nie byłoby w ogóle filmu.

ocenił(a) film na 9
aga7765

Dla mnie ten film jest dosyć poważny, a jedyne aspekty czarnego humoru występują w ostatniej opowieści - "Krwawa Jatka". Wg. mnie nadające tylko banalności.

ocenił(a) film na 10
szklanakot

No i o tym właśnie wyżej pisałam :) Tak czy siak świetne kino ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones