PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 465
ocen
7,3 10 1 90465
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

Inny Dubbing ?

ocenił(a) film na 7

Dlaczego w zwiastunie jest inny Dubbing ? Np.: Nie ma głosu Sochy czy Farnej ?

ocenił(a) film na 7
Harry_01

W zwiastunach często jest inny dubbing niż w rzeczywistości tu ,akurat dobrze było że była wspaniała obsada. Bo często jest tak że w zwiastunach są sławne osoby ,a tak naprawdę jest słaby dubbing jakiś mało popularnych aktorów.

kamil-pawel

Zawsze zastanawia mnie kim są ludzie, którzy nie odróżniają liczby mnogiej od pojedyńćzej- jakiś od jakichś. To jest poziom przedszkola:)

ocenił(a) film na 7
Lukasz641

Ty lepiej pilnuj własnej wiedzy gramatycznej bo sam napisałeś ć zamiast c. A, jeśli chcesz komuś uwagę zwrócić. Zrób to kulturalnie ,a nie obcym ludziom w sieci wypisujesz takie teksty ,,poziom przedszkola"

kamil-pawel

Czyli to, że napisałem ć zamiast c to jest dla Ciebie błąd gramatyczny?XD Nieźle. Nie wpadłeś na to, że przed c jest ń, więc skrypt strony nie reaguje wystarczająco szybko na puszczenie altu?
Po drugie zwróciłem Ci uwagę bardzo kulturalnie bo mogłem wprost nazwać cię analfabetą. Nie odróżnianie liczby mnogiej od pojedyńczej to jest najbardziej fundamentalna kwestia w jakimkolwiek języku- POZIOM PRZEDSZKOLA, chociaż nawet nie przedszkola. Już3 letnie dziecko odróżnia jedno jabłko od dwóch. Jeżeli ktoś tego nie odróżnia to jest analfabetą:)

ocenił(a) film na 7
Lukasz641

Nie uważam ,że jak napisałeś ć zamiast c to jest błąd gramatyczny. (Wiem ,że pewnie szybko pisałeś) Ale tak samo zwróciłem uwagę na błąd w twojej wypowiedzi jak ty w mojej. A określenie kogoś poziomem przedszkola jest tak samo obraźliwe jak nazywanie kogoś analfabetą. To ,że ty nie potrafisz komuś zwrócić uwagi w sposób taktowny to nie usprawiedliwiają cię żadne tego typu zamienniki. A jak by tobie ktoś zwrócił uwagę ,że nacisnąłeś alt bez potrzeby ( a ty szybko pisałeś) i stwierdził ,że jesteś analfabetą albo sięgasz poziomu trzyletniego dziecka. To nazwał byś go kulturalnym? Następnym razem jak zauważyłeś ,że ktoś źle odmienił albo zrobił błąd gramatyczny to napisz mu że się to źle zrobił to się tak odmienia (albo pisze) ,a nie tak.

kamil-pawel

Widzę, że mam do czynienia z bardzo ciężkim przypadkiem. Ktoś miałby mnie nazwać analfabetą bo za wolno puściłem alt? Niepuszczenie altu jest analfabetyzmem???? Nie,nie ma nic wspólnego ze znajomością języka, a jest zwyklą nieuwagą. Więc ktoś kto nazwałbym mnie analfabetą za nie puszczenie altu były idiotą. Więc o czym mówisz. Ale nie odróżnianie jakichś od jakiś JEST ANALFABETYZMEM. Widzę, że nie chcesz przyjąć tego do wiadomości, wogólesię nie wstydzisz swojego nieuctwa tylko masz jeszcze pretensje, że ktoś śmiał ci napisać, że nie ogarniasz pdostawowych rzeczy. Napsiałem bardzo kulturalny komentarz- nie wprost, że zastanawia mnie kim są tacy ludzie. Grzeczniej się nie da I podałem fakt na którym poziomie edukacji dzieci uczą sie odrózniać liczbę mnogą od pojedyńczej. A ty opowaidasz że stwierdzenie faktu na temat systemu edukuacjibyło niemiłeXd. Życzę powodzenia w nauce języka polskiego.

Lukasz641

"Następnym razem jak zauważyłeś ,że ktoś źle odmienił albo zrobił błąd gramatyczny to napisz mu że się to źle zrobił to się tak odmienia (albo pisze) ,a nie tak." To właśnie napsiałem w moim komentarzu, więc o co ci chodzi:)

Lukasz641

Więc jak już3 razy napsiałem mój komentarz nie był ANI ODROBINĘ NIEGRZECZNY i napisałem go właśnie tak by nie zabrzmieć niemiło.

ocenił(a) film na 7
Lukasz641

Chodzi o to ,że obrażasz kogoś. Zamiast po prostu zwrócić uwagę.

kamil-pawel

W któym momencie zwróciłem uwagę w komentarzu"Zawsze zastanawia mnie kim są ludzie, którzy nie odróżniają liczby mnogiej od pojedyńćzej- jakiś od jakichś. To jest poziom przedszkola:)"?????????????

ocenił(a) film na 7
Lukasz641

Chodzi mi o to ,że zwróciłeś mi uwagę za błędy ,a nie że ty zwróciłeś uwagę w komentarzu.

Lukasz641

stary, nie umiesz obsługiwać klawiatury i coś jeszcze stękasz :P Jeżeli w taki sposób zwracasz komuś uwagę na błąd, to musisz być smutnym i nielubianym człowiekiem, współczuję.

Vegi

Ja współczuję tobie skoro porównujesz neiuctwo z pierwszej klasy podstawówki bez których nie zdaje się do następnej klasy do prawidłowego wciskania klawiszy.

Lukasz641

Bo przecież złe wciskanie klawiszy to braki z fundamentów języka:)

Lukasz641

przecież ty nawet przecinka nie umiesz użyć xD Dodatkowo znowu nie trafiłeś w przycisk, chyba pijany tu wchodzisz.. :D

Lukasz641

Szkoda, że to ć tak samo niepotrzebne jak to ń xd

ocenił(a) film na 8
Lukasz641

A myślałem że to ja trochę nie miło poprawiam ludzi ;-;
no człowieku jesteś żenujący

Lukasz641

A mnie śmieszy jak osoby, które wytykają błędy innych i jednocześnie w tym samym komentarzu sami popełniają jakąś gafę ortograficzną... ponieważ w j. pol. nie ma takiego słowa jak "pojedyŃczy"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones