PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631143}
6,8 124 185
ocen
6,8 10 1 124185
6,4 14
ocen krytyków
Sinister
powrót do forum filmu Sinister

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 9

Jeden z lepszych horrorów jak dla mnie. Nie daje 9/10 wielu filmom ale ten na to zasługuje. Polecam oglądać w nocy, przy zgaszonym świetle i na słuchawkach ;D

ocenił(a) film na 8
Wezzy

dobry a najlepsze zakonczenie

ocenił(a) film na 8
Wezzy

Byłam na nim w kinie troszkę momentami " się wrzeszczało" ale klimat był bardzo dobry i przypuszczam , że wniósł powiew świeżości zakończenie bombowe jak okazało się , że dzieci zabijają to buty z nóg pospadały wszystkim;)

ocenił(a) film na 9
TrefnaPanna

No właśnie o to chodzi ;D Jest nieprzewidywalny i momentami dreszcze idą. Zjadł moim zdaniem 2012 rok jeśli chodzi o horrory ;)

ocenił(a) film na 9
Wezzy

Moim zdaniem "zjadł" co najmniej ostatnie 5 lat jeśli chodzi o horrory :) Obecność była też bardzo dobra, ale nie przyprawiała mnie o takie ciarki jak ten film.

ocenił(a) film na 5
Wezzy

Właśnie tak oglądalem-nic nadzwyczajnego

ocenił(a) film na 3
pawel997402

Nie lubie bezsensownych horrorów ;) 3/10

Paulineeee

Słaby, robiłam 4 podejścia żeby to obejrzeć, nic oryginalnego i nadzwyczajnego, cały film praktycznie "obejrzałam" przewijając, co świadczy tylko o tym, że akcja się raczej ciągnęła, był nudny i przewidywalny. Atmosfery zero. Do pięt nie dorasta japońskim produkcjom o tematyce nazwijmy to nadprzyrodzonej.

karola_korys

Tak, horrory japońskie są najelpsze, ale ten też mi się podobał :)

Wezzy

dobra wkrętka:) ale w nocy i na słuchawkach to ja bym nie polecał jak ktoś ma za wysokie bądź za niskie ciśnienie hehe

Wezzy

To prawda. Świetny horror. I super rola E. Hawke'a. Fajnie że obsadzili go w tej roli.

ocenił(a) film na 10
Wezzy

Zgadzam się w pełni. Od Piły 1 nic mnie tak nie wciągnęło jak Sinster :) Świetny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones