PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631143}
6,8 124 151
ocen
6,8 10 1 124151
6,4 14
ocen krytyków
Sinister
powrót do forum filmu Sinister

No właśnie, oglądałem wczoraj Sinister i powiem wam, że nie było takiej sceny, która tak naprawdę skłoniłaby mnie do własnych przemyśleń, w nocy spałem spokojnie ;D. Chciałbym pooglądać taki naprawdę straszny horror. Co polecacie ?

ocenił(a) film na 8
zawpork

klątwa

ocenił(a) film na 6
Raiton

jestem za! Klatwa z 2004 roku
Oko z 2002 - 2 dosyć niepokojace sceny +świetna fabuła
Shutter z 2004 (ten tajlandzki)- super charakteryzacja, świetna fabuła

ocenił(a) film na 4
zawpork

Bez wątpienia Shutter, ten w wersji oryginalnej,bodajże tajlandzkiej. Jest też wersja made in USA ,ale tej nie polecam.W pustym domu ,nocą- Można mięć lęki gdy się idzie po seansie do kibelka...

ocenił(a) film na 3
slawek710

zgadzam się, bez dwóch zdań Shutter Widmo, w oryginalnej wersji naprawdę zapada w pamięć. Jest dużo scen z zaskoczenia.

ocenił(a) film na 7
slawek710

Shutter wszyscy mi tak polecali i niestety się zawiodłem, jakoś mnie kompletnie nie ruszało :(

ocenił(a) film na 8
caprica7

polecam Demon. historia prawdziwa, Egzorcyzmy Emily Rose i Nieznajomi, według mnie dobre:) ale zależy kto sie czego boi, sił nadprzyrodzonych czy psychopatów ;p

ocenił(a) film na 7
ptysiu222

Egzorcyzmy widziałem, bardzo fajny, mimo, że nie był jakoś super przerażający. Nieznajomi bardziej jako dobry thriller, do połowy był dosyć straszny, ale później już atmosfera się zmieniła :)

ocenił(a) film na 7
caprica7

Dolaczam sie do ''Shutter - Widmo''.
Naprawde swietny, a co najwazniejsze - klimatyczny horror

ocenił(a) film na 4
zawpork

Zalezy kto czego sie boi, ale mnie sie na przyklad podabaly obie czesci "Głosy" - maja calkiem fajne momenty ktore moglyby wystraszyc. "Lustra" - szczegolnie pierwsza czesc ma fajne momenty, "Przypadek 39" - moze byc brany za straszny. "Diabeł" - jest calkiem spoko no i oczywiscie jesli lubisz typ kamery amatorskiej to "Paranormal Activity" i "Rec" (oprocz ostatniej czesci ktora jest jednym slowem beznadziejna. : )

Shauneexx

Paranormal Activity? Powie mi ktoś w końcu, czemu wszyscy jarają się tym badziewiem, albo poda chociaż jeden fragment, obojętnie już z której części kiedy jest strasznie? :/

ocenił(a) film na 4
Rhimdir

Będąc szczerą to mnie ani jedna część PA nie wystraszyła, ale horror ten jest uznany za straszny tak czy inaczej. Co do fragmentów, które są straszne to ciężko, bardziej chodzi o to jak film kreuje tą "straszną" atmosferę. Momentami można podskoczyć, ale to bardziej dzięki efektom i dźwięku. Tak czy inaczej każdy boi się innych rzeczy i ten film zaliczy pewnie do strasznych. :)

Rhimdir

Co jest w tym filmie strasznego? Napiecie budowane przez caly film. Moze i nie bylo wyskakujacych potworow ale i tak jest to IMO straszniejszy film niz np ring czy shutter - widmo.

Rhimdir

Paranormal activity według mnie to nie jest horror zwłaszcza 4 . ten film w ogóle nie jest straszny.

Rhimdir

jeśli wyjdzie się z założenia, że historie opętań są autentyczne i że demony istnieją i są w stanie istnieć w świecie fizycznym to Paranormal 1 jest bardzo ryjąca. Mnie osobiście scena ze śladami kopyt dość mocno wgniotła w fotel. zależy kto co lubi. wg mnie jeśli przysiądzie się w samotnosci ze słuchawkami w ciemnym pomieszczeniu do PA1 to idzie sie poryć. zanim obejrzysz film o opetaniach poczytaj sobie jakieś sprawdzone przypadki opętań :D może to otworzy Ci głowę na wydarzenia z filmu

ocenił(a) film na 7
Rhimdir

Chyba niewiele osób rozumie fenomen PA. Niestety (albo stety) nie jestem w tym gronie. Za to lepiej obejrzeć "A Haunted House" - nie powala jakoś niesamowicie, ale na pewno lepsze to niż paranormalna seria

Shauneexx

a kojarzysz taki horror o dziewczynce w lustrze ?

ocenił(a) film na 4
dawid10809

o dziewczynie w lustrze..? cos mi chyba swita, ale pewna nie jestem... A cos wiecej o tym filmie?

Shauneexx

tylko scenka i to że oglądałem to w latach 90
matka widzi popisane markerem ściany,zaczyna krzyczeć na córkę a oma odpowiada "to nie ja ,to dziewczynka z lustra "

ocenił(a) film na 4
dawid10809

jestem prawie pewna ze taki film widzialam, ale nie moge sobie przypomniec. Rozumiem ze szukasz tego filmu i tez nie pamietasz tytulu? : )

Shauneexx

nie pamiętam tytułu niestety :(

ocenił(a) film na 4
dawid10809

jesli tylko mi cos zaswita na pewno napisze ci tutaj. a z kolei ty jesli sobie jakis szczegol o filmie przypomnisz to tak samo napisz. moze to pomoze. : )

Shauneexx

wiem że na ścianach były jakieś symbole i teksty ,jakieś złowrogie

ocenił(a) film na 5
dawid10809

wiesz już jaki to film? bo ja też na 100% go widziałam i teraz mnie męczy...

annikki27

nie ... i to mnie dobija :(

dawid10809

To było w jednym z odcinków "czy boisz sie ciemności", ale niestetu dokladnego tytulu nie pamietam

surfer_2

sprawdzę to

ocenił(a) film na 7
annikki27

Bloody Mary?

użytkownik usunięty
dawid10809

A to nie czasem 'Lśnienie'? Bardzo dawno oglądałam, ale chyba był taki motyw.

posprawdzam wszystko,poruszę niebo i ziemie żeby znaleźć ten film

użytkownik usunięty
dawid10809

Jeśli widziałeś Lśnienie i nie kojarzysz, to pewnie inny tytuł. Film tak czy siak polecam;)

znajdę to tak czy siak -nawet jeśli będę musiał oglądać filmy z tej kategorii :D

dawid10809

Mi również coś świta Moze ten horror to ,, inni " Lub ,, To "

Tak ,, to " To tytuł filmu :P

tolka_123

obejrze,znajde ten film.dzięki za pomoc:)

dawid10809

"to" jest o clownie..... nie pamiętam, żeby tam jakieś dzieci z lustra bazgrały po ścianach.

namarra

muszę obejrzeć tak czy siak,moze cos mi przyjdzie do głowy

dawid10809

może to to? http://www.youtube.com/watch?v=b7GUCvKuVuA z serii Czy boisz się ciemności

namarra

oo to.chyba to:D

ocenił(a) film na 9
dawid10809

ring...

ocenił(a) film na 9
Shauneexx

dokładnie, ja się nudziłam przy Paranormal Acitivity.

ocenił(a) film na 7
zawpork

kobieta w czerni :)

ocenił(a) film na 2
zawpork

Nadprzyrodzony pakt
Kobieta w czerni
Naznaczony
Amityville
Martyrs. Skazani na strach
Dead Silence (2007)
Sierota

ocenił(a) film na 7
zawpork

Drabina Jakubowa.
Stary ale do dziś przerażający.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Der_SpeeDer

Ale są przerażające a z definicji horror ma przerażać niekoniecznie zjawiskami nadprzyrodzonymi. Ja odbierałem ten film inaczej, to nei były widziadła tylko bohater znojdował się w takich dziwnych zaświatach. Ten film był ogromną inspiracją dla powstania serii Silent Hill

tomiszczak

Zgadzam się. Film genialny i można się poczuć nieswojo.

zawpork

"Obecność". Polecam iśc do kina na nocny seans jeśli lubisz sie bać.

ocenił(a) film na 8
zawpork

Zdecydowanie shutter. Nie pamiętam by jakikolwiek inny horror bardziej mnie wystraszył niż ten. Oczywiście wersja tajlandzka a nie jakieś amerykańskie badziewie.

zawpork

Zmierzch. Jeśli boisz się filmów o wampirach. Ja nie dałem rady obejrzeć całego. Przerażający. Tylko chory umysł mógł stworzyć taki horror. Nie da się tego oglądać i do tej pory czuję niesmak. Jeśli szukasz mocnych wrażeń i do końca życia chcesz obawiać się filmów o wampirach, zobacz zmierzch. Pattinson jest przerażający, ale Stewart straszy jeszcze bardziej, zwłaszcza swoją grą aktorską.

ocenił(a) film na 5
TomaszO1983

najlepsza recenzja Zmierzchu , jaką czytałam, dostałam ataku śmiechu:) ale fakt, jest tak przerażający, że boję się nawet zacząć oglądać...

annikki27

co wy wiecie o horrorach ? gdybyście siedzieli z moją religijną babcią w domu i by gadała te religijne gadki byście naprawde się bali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones