PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601855}

Siostra twojej siostry

Your Sister's Sister
6,8 17 522
oceny
6,8 10 1 17522
6,9 12
ocen krytyków
Siostra twojej siostry
powrót do forum filmu Siostra twojej siostry

Subtelne, proste i piękne...

użytkownik usunięty

Nie ma jak to subtelny, prosty, intymny film. Moc takich rzeczy przerasta wielkie budżety i wyprane nazwiska hiper gwiazdek. 3 istoty, na różne sposoby ze sobą połączone - krwią i uczuciem wpadają na siebie dokonując wielkiej eksplozji uczuć, emocji a ponad tym jakże nie-idealnej dojrzałości. Gra aktorów jest wyborna - to niepodważalne sedno całego filmu. Ja tylko dopiszę - że jestem zakochany w Emily Blunt: jest naturalna, urocza i piękna - ten miks mnie przerasta, jestem bezsilny wobec tej babki. Odtrutka po hollywoodzkim zakalcu ;-)

ocenił(a) film na 9

popieram sercem i dusza (:

użytkownik usunięty
aleksandra22884

a dzięki ;-)

ocenił(a) film na 10

ja też, ale moim zdaniem obie siostry są zajebiste. i w sumie ta druga na zone też sie idealnie nadaje mimo że lesbijka ;) moim zdaniem gra kobiete o osobowości katolickiej świętej wręcz. Co do filmu pełna zgoda, bardzo dobry.

artur2

Czyżby mała nutka stereotypowego myślenia w Panie nie zagrała? Lesbijki to też niezłe laski :) nawet nie wiesz za kim się na ulicy oglądasz :)

Film bardzo dobry, naturalny, aż chciało się usiąść z tą trójką przy stole i dołączyć do rozmowy.

ocenił(a) film na 10
noise_007

po prostu ta była wpaniała

ocenił(a) film na 9
artur2

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 9
aleksandra22884

Ja również!

wow, jak ładnie! ;]. to 'zderzanie' i eksplozje uczuć też mi się w filmie najbardziej podoblały. takie ludzkie, świetne jest, że to było improwizowane, więc takie naturalne i ludzkie, świetnie zagranie,
a Emily Blunt jest cudna, ostatnio gadałm o niej z kolegami, którzy teżsą pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 8
luza

Piękna, wiarygodna i naturalna - take oglada sie najlepiej :) Polecam "Wild target" z jej udzialem - przyjemna rola w innym tonie niz omawiany obecnie.

minimalistyczny film a taki pełen emocji.....

ocenił(a) film na 7
rakija

... i przekonujący swoją... hmmm... naturalnością = normalnością.

ocenił(a) film na 7

[uwaga spojler]

zaskakujaco nieprzekombinowany film, myslalem ze potoczy sie to w innym kierunku, ze gosc bedzie lawirowal od jednej do drugiej, bo jedna ma to cos czego nie ma druga, a on biedny nie bedzie sie mogl zdecydowac, korzystajac z zycia przy okazji :) drugie zaskoczenie, ze wybral te siostre, bylem pewien, pewnie podswiadomie filtrujac te pewnosc poprzez wlasne preferencje, ze wybierze ta dojrzalsza z super miekkim tylkiem, ale gosc potrzebowal raczej siostry milosiedzia, ktora sie nim biednym zaopiekuje. Wyszedl bardzo przyjemny, niepretensjonalny film, choc tez w duzej mierze jest to zasluga Rosemarie DeWitt i Marka Duplassa, oboje graja wysmienicie....

ocenił(a) film na 7

Oglądać zacząłem tak przy okazji, obejrzałem z przyjemnością do końca, choć kilku wpadek mogli uniknąć ;)

ocenił(a) film na 8

Trudno uwierzyc, że ten film został nakręcony przy minimalnym budżecie w ciągu kilkunastu dni. Właśnie ta prostota sprawia, że wszystkie wysokobudżetowe filmy mogą się przy nim schowac !

Zachwycająco pokazana więź między siostrami !

ocenił(a) film na 9

Popieram w całej rozciągłości! Fajnie napisane!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones