PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 120 969
ocen
6,9 10 1 120969
5,6 10
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Pytam więc, czy dwójka daje radę, czy to tylko takie odgrzewane kotlety z tymi samymi grepsami? Jedynka miała też niezłą proporcję faktów i bajki. A jak jest z dwójką? Bo na kompletne bajki od czapy to już jestem za dużym chłopczykiem. Nawet w upał.

użytkownik usunięty

Nie chciało się nikomu nic napisać, no i obejrzałem ten szajs. Tak jak się obawiałem, jest to głupawa bajka, w dodatku bez polotu i logiki. Główny zły nawet w ćwierci nie dorównuje Seanowi Beanowi w związku z czym napięcia w tym tyle, co w zepsutej grzałce do herbaty.

ocenił(a) film na 9

Film fajny. Wiadomo, że w konwencji "Indiany Jonesa". Profesjonalnie zrealizowana i zagrana - dobra rozrywka bez drażniącego "amerykańskiego patosu". Całość zgrabna. Nicolas Cage dobry jak zawsze (ma facet "pecha" bo w każdym filmie gra jednakowo - świetnie! -:))) Kapitalna Diane Kruger i Jon Voigt , za którym nie przepadam a w obu częściach wychodzi dobrze. Ed Harris - podobnie jak Cage - świetny w każdej roli. Chcecie dobrej rozrywki - oglądajcie - a porównywanie z cz. 1 jest bez sensu.

użytkownik usunięty
kkutz

Uwaga. Ten wyżej z was zażartował. Dwójka to szajs i nie tykać jej nawet tyczką długą jak tyczka do skoku o tyczce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones