PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1048}

Skazani na Shawshank

The Shawshank Redemption
8,8 920 991
ocen
8,8 10 1 920991
7,9 49
ocen krytyków
Skazani na Shawshank
powrót do forum filmu Skazani na Shawshank

Film ''Skazani na Shawshank'' to definitywnie film przy którym można doświadczyć dowolnych emocji
:strach,podniecenie,relaks,śmiech,zaskoczenie itp...Ja, osobiście po obejrzeniu tego filmu czułem
się bardzo usatysfakcjonowany,że poświeciłem tak niewielki czas na obejrzenie (choć starego) tak
cudownego dzieła, ze wspaniałą grą aktorską, cudownymi cytatami i prawdziwie pokazaną nadzieje,
piękny..Bardzo polecam !

ocenił(a) film na 10
MrKinomaniak

Chyba większość czuła podobnie.

ocenił(a) film na 6
MrKinomaniak

Czy ja wiem... Film całkiem przyjemny, miło się go ogląda, ale zaraz arcydzieło? Jest w cholerę przewidywalny + ma typowe słabe elementy bez których King się nie może obejść jak na przykład jakichś katol-fanatyk.

ocenił(a) film na 8
MrKinomaniak

Podniecenie jak rozumiem w scenach gwałtu analnego na współwięźniu? Gratuluję orientacji i pozdrawiam.

Klonazepam

Nie TO miałem na myśli....

ocenił(a) film na 7
MrKinomaniak

Czyżby?

KarmazynowyKokos

A nawet jeśli byłbym gejem, to co z tego ?

ocenił(a) film na 7
MrKinomaniak

To po co się tłumaczysz?

KarmazynowyKokos

No bo nim nie jestem,może faktycznie nie da się doświadczyć podniecających (faktycznie mogłem użyć w swojej wypowiedzi np.emocjonujący, wielka mi różnica) scen w tym filmie, ponieważ ogólnie film wydaje się bardzo spokojny,jednak nie można przy tym filmie doznać dowolnych emocji,co nie oznacza, że film nie jest cudowny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones