PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1048}

Skazani na Shawshank

The Shawshank Redemption
8,8 920 958
ocen
8,8 10 1 920958
7,9 49
ocen krytyków
Skazani na Shawshank
powrót do forum filmu Skazani na Shawshank

mam pytanie

ocenił(a) film na 1

Jeszcze nigdy nie oglądałam tego filmu i nie wiem czy warto jest go wypożyczyć i obejrzeć. Poradźcie=)

ocenił(a) film na 10
seth_george

to poginaj do wypożyczalni i go obejrzyj film świetny. pozdro

ocenił(a) film na 10
seth_george

nie wypożyczaj tylko kup o bo po obejrzeniu będziesz chciał kupic

ocenił(a) film na 1
seth_george

W weekend lece do sklepu i zainwestuje w ten film dzięki ze opinie pozdro.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
seth_george

CZEMU DAŁEŚ 1??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blazeyek

na pewno ci odpowie po 7,5 roku od napisania tego posta i po 4 latach od ostatniego logowania...

ocenił(a) film na 9
seth_george

Tu nie masz się kogo spytać o to. Tu większość piszących to Trolle, nie mający pojęcia o filmie. Zero argumentów na poparcie swojej tezy. Film jest bardzo dobry i wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones