PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1048}

Skazani na Shawshank

The Shawshank Redemption
8,8 919 540
ocen
8,8 10 1 919540
7,9 43
oceny krytyków
Skazani na Shawshank
powrót do forum filmu Skazani na Shawshank

doskonala gra aktorska, muzyka i fabula, film o nadzieji i przyjazni, polecam !!!

boiler5

a i jeszcze pare dni po obejrzeniu filmu musze dodac ze zapada on w pamiec, to jest jego niesamowity plus, cudowna historia Andiego! trzeba koniecznie obejrzec!

boiler5

2 dni po obejrzeniu stwierdzasz że film zapada w pamięć? a to gratuluję :P
ja to mogę stwierdzić po jakimś roku ;)

przy tym temat zupełnie niepotrzebny... nie lepiej się wpisać przy którymś z już istniejących zamiast zaśmiecać forum?

exile

tak i 4 dni po obejrzeniu tez to stwierdzam :P wiesz, rozni sa ludzie...i np. ja mam tak, ze gdy rozpamietuje jakis film przez pierwsze dni od momentu zakonczenia seansu to bede go pamietal do konca zycia, moze pozniej troche mniej ale na zawsze...

boiler5

exile, a mam pytanie, po co tworzy sie fora? bo ja slyszalem, ze po to by wyrazac swoje opinie na dany temat, a w przypadku forum filmowego, zeby pisac o wrazeniach z filmu, nie wiem, moze zle to rozumuje...

boiler5

owszem, masz rację, ale moim zdaniem na forum Skazanych na Shawshank jest już tyle tematów pokroju "świetny film", "piękny film", "arcydzieło" itp. itd., że nie ma potrzeby zakładania kolejnego o takiej samej treści

nie lepiej poprostu dopisać się do któregoś z już istniejących zamiast wprowadzać coraz to większy burdel i chaos?

pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
boiler5

Przede wszystkim brak w tym filmie wpadek,jak na przykład w Avatarze-Scena odpalenia zapałki na planecie bez pierwiastka tlen!;)

ocenił(a) film na 9
Tomares

Jak już się tak czepiasz to na tej planecie był tlen :) Ale z resztą zdania się zgodzę jak najbardziej. Skazani na Shawshank - mój nr 1 :)

ocenił(a) film na 10
rAd_

To dlaczego chodzili(ludzie w maskach tlenowych)?

ocenił(a) film na 10
Tomares

Trzeba było oglądać a nie dłubać w nosie. Była o tym mowa. W wodzie tez jest tlen. Umiesz oddychać pod wodą?

ocenił(a) film na 10
bansuj_

A,czy ty umiesz zapalić zapałkę pod wodą(odnośnie filmu)?

ocenił(a) film na 10
Tomares

Ej. To ja powinienem zadać twoje pytanie. Nie nadążasz?

ocenił(a) film na 10
bansuj_

Dla ciebie panie mądraliński!
http://film.wp.pl/idGallery,6132,idPhoto,223487,galeria.html?ticaid=199d4

ocenił(a) film na 10
Tomares

No i? Ja się nie sugerują tym co piszą, tylko to, co sam widzę. Skoro ty się sugerujesz, to dziwi mnie twoja ocena. I uwierz. Artykuł na wp, to chyba tylko półtłuka może do czegoś przekonać. Oni tam sensacyjne sensajce ze świata seriali umieszczają na pierwszej stronie. O czym mowa? Mogę ci znaleźć 10 atrykułów chwalących Avatara na "witrualnopolski" twój jeden.

ocenił(a) film na 9
Tomares

To nie były maski tlenowe, tylko filtry. A atmosferze było za dużo CO2 i Xenonu. Ale jak chcesz podyskutować na takie tematy to zapraszam na forum Avatara.

ocenił(a) film na 9
boiler5

Ponadczasowy, "nieśmiertelny" film, można kilka razy obejrzeć