PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520788}

Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka

Prison Break: The Final Break
7,4 30 539
ocen
7,4 10 1 30539
Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka
powrót do forum filmu Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka

Otóż ten epizod z elektryką wysokim napięciem podczas ucieczki z Sarą to było przemyślane samobójstwo, po tym zapewne jak nastąpił u niego nawrót góza mózgu (znowu zaczął krwawić z nosa).

ocenił(a) film na 10
crcmaker

Dlatego że Firma tylko spowolniła chorbe . Dalej mógł sie leczyć

TyrionLanister

Skąd pomysł, że tylko spowolniła? Wyleczyli go, było wyraźnie powiedziane, że zastosowali ten sam zabieg co na jego matce, ona zresztą mówi mu w pewnym momencie, że oto dopiero po operacji sam widzi, jaką osiągnął niesamowitą czystość myśli.
Tego filmu nie oglądałam i po przeczytaniu opinii na forum zastanawiam się, czy się za niego brać, natomiast "Skazanego" dopiero skończyłam, więc jestem mocno na bieżąco. Tam nigdzie nie było powiedziane, że operacja jest tylko półśrodkiem, przeciwnie, miała Michaela ostatecznie wyleczyć. Tuż przed operacją Sara pyta lekarzy Firmy, co to za metoda, bo na tę z użyciem noża gamma nie wygląda, na co lekarka odpowiedziała, że ta z nożem gamma nie jest skuteczna u 13% pacjentów. Najwyraźniej Michael miał pecha i okazał się wyjątkiem od skuteczności również tej lepszej metody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones