Czy znacie jeszcze jakieś filmy o więzieniu ?

ostatnia wypowiedź: luca9
proskiller proskiller

Witam, bardzo lubię filmy których akcja rozgrywana jest w więzieniach. Jak ktoś zna jeszcze jakieś filmy niech zapoda

• Miluska Miluska

Zielona mila, Skazani na Shawshank, Midnight Expres, Ostatni bastion

• 100lejarz 100lejarz
      ocena: 10

najlepsze filmy o wiezieniu to: skazani na shawshank i Half Past Dead (obie części)

• edzio656 edzio656

SKAZANIEC (chyba nikt nie wymienił go)

• kman kman

dodam jeszcze "LOCKDOWN" Z Master P i " THE LONGEST YARD" Z Adamem Sandlerem, noi i jescze "HALF PAST DEAD" Z Segalem...pzdr

• Potezny_szescianin Potezny_szescianin
    ocena: 9

Gniazdo os aka animal factory , symetria

• Arczi_82 Arczi_82

Krwawa piesc III z "don the dragon wilson" niby bijatyka ale na mnie nie zrobil wiekszego wrazenia :D ostatnio wyszedl z Segalem ale nie pamietam tytulu, narka

• AdamBayern01 AdamBayern01

Wpół do Śmierci?

• Uziel Uziel
    ocena: 7

Polecam też "Więźnia nienawiści" i "Huragan". W prawdzie nie tylko o więzieniu, ale w sporej części...

• manissimus manissimus
    ocena: 3

"Papillon" ("Motylek") ze Stevem McQueenem i Dustinem Hoffmanem

• Adi_18 Adi_18

no i ostatnio SKAZANY NA ŚMIERĆ ;)

• curtain3 curtain3

Ale książka nieporównywalnie lepsza ;)
      Jeśli ktoś lubi czytać...

• Quarion_2 Quarion_2

uuu symetria jak najbardziej. tak film sie udal polakom, zreszta to podstawa. dla symetrii i in hella daje 10/10, chociaz w tym pierwszym za malo sie bija. jak ktos chce symetrie pisac na priva. cya

• nasti_23 nasti_23

a ja to polecam CI film pod tytułem "Undisputed" Pierwsza i druga część. Polski tytuł to "Niekwestionowany". Film o walkach w więzieniu.

• $user użytkownik usunięty

Ja polecam Symetrie naprawde świetny film co najważniejsze polski film myslałem z początku że to jakieś gówno ale film zarombisty no proponuje też film champion

• Fan_Damme Fan_Damme

Oczywiście genijalny "Wykonać wyrok" z Van Dammem

• Mathias Mathias
          ocena: 8

zapomnieliscie o filmie " Osadzony " naprawde super film i akcja toczy sie w więzieniu , oglądnij sobie naprawde warto , fajnie zagrał swoja role Sywester Stallone

• BSQ BSQ
            ocena: 6

"Gułag" - o prawdziwym ruskim więzieniu

• bombel010 bombel010

O tak osadzony to naprawde fajny film godny uwagi...

• Arczi_82 Arczi_82

ja sie nie zgadzam z wami, wedlug mnie symetria to chala jak wszystkie polskie filmy, film jest totalna marnota.

• luca9 luca9

zgadzam się. To tak jakby poloneza nazwać dobrym samochodem. Nie wiem skąd tylu fanów tego marnego tasiemca.

• Meru0 Meru0

jeżeli ktos lubi filmy wiezienne to niech pisze do mnie na gg :) Pogadamy o nich, ja zrobilem swoja liste filmow wieziennych. 4611146

• Loszo Loszo

Zdaje się, że nikt nie wspomniał o "Gnieździe os", film również bardzo dobry z ciekawą obsadą.

• ludwisiu ludwisiu

"Champion" z Wesley Snipsem.

• thrn thrn

"Ucieczka z Alcatraz" z Clintem Eastwoodem

- Angielski, momentami całkiem zabawny "Mecz ostatniej szansy" z byłym piłkarzem Vinnie Jonesem
      - "Więzień Brubaker" z Redfordem
      - "W matni"- warto obejrzeć szczególnie ze względu na bardzo sympatycznie wyglądające więźniarki
      - "Jailhouse rock" - jak ktoś lubi Elvisa

• Przemson_26 Przemson_26

Wiele filmów wymienionych widziałem. Dodałbym jeszcze do tego film Jeniec. Naprawdę znakomity.

• grandboba grandboba

sprawdźcie film Jima Jarmusha "Poza Prawem", część akcji także rozgrywa się w więzieniu, świetne role Toma Waits'a, Roberto Begniniego i John'a Lurie, polecam!!!1

• vvito vvito

Do wyżej wymienionych dopisał bym jeszcze "Morderstwo pierwszego stopnia"...10/10 jeśli chodzi o tą tematykę ....

• zychu93 zychu93

Klasyk z Eastwoodem Ucieczka z Alcatraz. Polecam !

• tarak tarak

'Felon' z Valem Kilmerem.
    Cos musze dopisac bo mi wyskakuje ze za krotki komantarz:)

moim zdaniem najlepszy film z tej kategorii to "Nieugięty Luke", naprawde świetny film

• efc_2 efc_2

Nie przesadzaj kolego.

• mflorian mflorian

"Blood in blood out"(Krew z krwi) genialny film o trzech latynoskich braciach.3 godziny dobrego kina.Długi wątek wiezienia w USA.POLECAM !!!

• maszin55555 maszin55555

film 2008 roku zbrodniarz:)))))))))))))))))))

• Biceps Biceps

Lik wong aka Story of Ricky z 1991 r. karate gore

• coolek88 coolek88

Najlepszy film o więzieniu to BIG STAN :D:D:D

• shogun19 shogun19

Obczaj sobie dwie czesci "Undisputed" jesli lubisz filmy w stylu "Skazanego
    na pieklo"

• kewin948 kewin948

lubisz filmy o więzieniach ja też podam ci ich troche Skazany Na Piekło Wpół Do Śmierci

• giovanni50 giovanni50

Polecam australijski serial Więzniarki

• edytka44 edytka44

Skazaniec , więzy krwi.

• Rahabiel Rahabiel

Co prawda Face off oraz Tango i Cash nie są o więzieniu ale pewna część akcji tych filmów tam się rozgrywa. Są jeszcze filmy o uciekających więzniach częściowo w więziennych klimatach np: Con Air, oraz o przedziwnych psycholach np: Instynkt, Milczenie owiec itp.

• kino_azja kino_azja

Szukających azjatyckich filmów akcji o więźniach zapraszam: kino_azja@wp.pl :)

• Rahabiel Rahabiel

Wiem że był więzienny film z Jackie Chanem. Wyjątkowo nie komedia, a bardziej akcja.

• Daisy616 Daisy616

Celda 211 oprócz wymienionych;)

• dawid10809 dawid10809

krwawy ring

• efc_2 efc_2

Brubaker 1980, Życie 1999

• efc_2 efc_2

Moja Ameryka - najlepszy jaki w zyciu widzialem :)

• BEATAiDAMIAN BEATAiDAMIAN

Więzienny Blues. Naprawde polecam, bardzo ciekawa historia. Film leci na którymś z kanałów platformy "N"

• androgenius androgenius

"Morderstwo pierwszego stopnia", serial "Oz" ( o niebo lepszy od "prison break",prawdziwszy niż ta bajeczka), "Najcięższe więzienia w stanach" ( dokument National geographic )

• pete10 pete10

Według mnie najlepszy jaki dotąd obejrzalem to Prison Break- choć są elementy niezwykle w tym serialu czasem. To co w "Symetrii" pokazywali to tylko część polskich realiów, które w ogole się nie równają z tym co jest w więzieniach np w Ameryce pd albo mexyk lub Rosji. "Symetria" raczej jak dla mnie za slaba, nawet nie pokazali w 1/4 tego co mogliby pokazać co sie tam dzieje w więzieniach; skoro pokazali te słynne grypsowanie itd to mogliby sie bardziej postarać.
        Tak to polecam : "Skazany na piekło"- takie wiezienie malo kto by przezył. Dobry też "Shawshank ..." no i "Więzi Krwi - Bound by Honor".

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true