PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742795}

Skazany

Shot Caller
7,4 45 707
ocen
7,4 10 1 45707
6,0 4
oceny krytyków
Skazany
powrót do forum filmu Skazany

Nie wiem co powiedzieć w ogóle po obejrzeniu tego filmu.. Jestem rozłożony na łopatki. Przecież to jest jeden z lepszych filmów w tym roku.
ŚWIETNIE zagrana główna rola, popis Coster-Waldau.
Miałem ciary przez pół filmu, a przez drugie pół ciężko łapałem oddech przez co działo się na ekranie.
I ta muzyka na koniec. O jezu poezja.
9/10 nic mniej.

jarr25_filmweb

Jakbym czytał sam siebie:)
Piąteczka;)

ocenił(a) film na 9
Anonimus_Perfidius

Haha!
Ja też... Trzymta się chopacy ;)

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Podpisuję się pod tym i ja. W dodatku uważam, że w szkołach średnich w ramach lekcji wychowawczych powinny być przedstawiane młodzieży takie filmy. Bo film ten dla młodego człowieka jest poza wiedzą o świecie, przesłaniem o dokonywanych wyborach życiowych i ich skutkach.

Zaczęło się od zwykłego, dodatkowego wina na kolacji..

ocenił(a) film na 10
jarr25_filmweb

A za co odjąłeś ten punkt? ;)

ocenił(a) film na 6
jarr25_filmweb

Ta muzyka(skrzypce) była za bardzo eksploatowana przez cały film to robiło się już męczące. ..

ocenił(a) film na 9
jarr25_filmweb

Zgadzam się z opinią, jedyne co mi nie podpasywało to treść tego końcowego listu, zbyt przesłodzone i piękne, żeby było prawdziwe.

ocenił(a) film na 7
jarr25_filmweb

Polecam dokument na yt o Bractwie Aryjskim - https://www.youtube.com/watch? v=m682HEIubVs

jarr25_filmweb

masz 14 lat chłopcze? xD

ocenił(a) film na 9
jarr25_filmweb

całkiem niedawno obejrzany przeze mnie. No mocny to trzeba przyznać i jeden z lepszych w swoim gatunku

ocenił(a) film na 8
jarr25_filmweb

Bardzo dobry film... Ocena 10/10 jednak, mocno przesadzona -mocno subiektywna. Ten film raczej nie może aspirować do arcydzieła, ponieważ ani on odkrywczy fabularnie (podobna tematyka był już podejmowana wielokrotnie w kinematografii), ani technicznie się jakoś nie wyróżnia. Po prostu... Bardzo dobre kino. 8/10 najlepiej oddaje jego realną wartość :) Pozdroo

ocenił(a) film na 8
jarr25_filmweb

Bardzo dobre kino. Mocne i brutalne, ale czy realistyczne? Może trochę ale nie do końca. Mimo tego mocne 8.

ocenił(a) film na 9
jarr25_filmweb

Zgadam się z Tobą. Ciężki i bardzo dobry. Życie, które zmienia się w ułamku sekundy i wybory, którymi rządzi poświęcenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones