PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92697}

Skeczu z papugą nie będzie

Parrot Sketch Not Included: Twenty Years of Monty Python
8,1 15 069
ocen
8,1 10 1 15069
7,8 8
ocen krytyków
Skeczu z papugą nie będzie
powrót do forum filmu Skeczu z papugą nie będzie

Jeśli lubisz Pythonów odwiedź www.tvp.pl, kliknij na znajdujący się u dołu strony link "kontakt" i napisz im, że chciałbyś/chciałabyś żeby puścili "Latający Cyrk Monty Pythona". Jeśli zrobi to wystarczająco dużo osób to być może ulegną (choć ja w to raczej nie wierzę, bo przecież oni wolą puszczać Śpiewające Fortepiany...)
I jeszcze jedno: dobrze byłoby gdybyś podobną prośbę umieścił/a na swoim blogu.
Z góry dziękuję za współpracę.

strongoku

Po co Ci MP w telewizji ? Nie masz internetu czy jaki diabel

pharaoh1

Ciężko jest znaleźć na internecie porządną wersję. Ja szukałem i nie znalazłem...

phant0mik

Poza tym TVP puszcza ostatnio co raz to gorsze i tańsze produkcje (nie to, co kiedyś ;p). MP bym chętnie oglądnął na większym ekranie w TV, bo na laptopie 15-calowym nie widzę zbyt wielkiej przyjemności :P

radzio93

to se na płyte nagraj

ocenił(a) film na 10
phant0mik

Na stronie http://modrzew.kfubik.pl/ jest tłumaczenie Beksińskiego. Nie są to napisy do ściągnięcia, ale od czego wyobraźnia i dobre chęci?

strongoku

Z lektorem, który zagłusza świetne skecze Pythonów? W życiu.

Vanaheim

A ja mam fart ze sztokholmu. Nabylem w sklepie na plytach DVD. Napisy w wersjach skndynawskich. Jedna z plyt, uwaga, uwaga! ...z napisami polskimi!:))))
Do pharaoh1: z TV chodzi o prycypia. Mlodzi z internetem w plecaku (gra slow, a zapewniam Cie, ze wielu chwyci:))) ) i arogancko ölewajacy TV nie kumaja po co caly ten zgielk:))) z bombardowaniem TV o filmy jakie lubimy.

strongoku

Napisz list do Mikołaja ! ;)

Od kilku lat nie oglądałem telewizji, bo wszystko mam w sieci. Wszystko co tylko możliwe masz w internecie.

AmonGoeth

ale jesteś fajny, normalnie wszystko w sieci!!!!
ogarnij, że ten temat został założony SIEDEM lat temu...

zwieclaw

A dla mnie to nawet nie o to chodzi, że teraz wszystko jest dostępne w sieci w lepszej bądź gorszej jakości, ja po prostu lubię jak w tej nieszczęsnej, polskiej telewizji czasem puszczą coś naprawdę godnego uwagi i wtedy milej mi się ogląda niż jak sobie puszczę na DVD bądź na komputerze. Ot, taki fetysz.

Karamba_2

Ot zboczenie, haha :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones