PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31507}

Skok

Heist
6,5 6 553
oceny
6,5 10 1 6553
Skok
powrót do forum filmu Skok

patrol stanowej policji zatrzymuje sie zeby ich wylegitymowac i palkarz wysiada z samochodu, hackman podchodzi do niego szybkim krokiem i w tym momencie by mial juz przynajmniej lufe pistoletu pod nosem (to nie polska!), a ten zagadal gline i niby wkurwiony odszedl a policjant odchodzi i wogule nie reaguje, za chwile widzi podejrzany ruch juz ma wzywac posilki czy cos a hackman znowu zagaduje i cos tam czarny pierdoli ze telefon i menda odjezdza, taki kit ze w tym momencie juz mialem wylaczyc ten film!

jednym slowem film pelen kitow, wjechali se na lotnisko samochodem zatrzymali samolot jakiegos kita strzelili itp co to lotniskow mielcu zeby se po nim jezdzic wlasnym wozem bezproblemu? chyba ne bonie widzialem zeby antki startowaly, pol godziny obrabiali tylko w tle caly czas syreny bylo slychac i w tym czasie ktos se tuz kolo samolotu stal ciezarowka i sie patrzyl heheheh ALE KIT!! oto screen:
http://img178.imageshack.us/img178/171/12ev2.jpg
a po skonczonej robocie odjechali w sina dal jakby nigdy nic i nikt ich nie widzial ;D

wiecej mi sie nie chce pisal bo bym musial polfilmu tu spisac...na straty
...ale w koncu hackman jest mozgiem swiata, wszystkich przeczytrzy

ocenił(a) film na 5
404

dokładnie :) zgadzam się

ocenił(a) film na 5
404

nom faktycznie było trochę naciąganego

ale uważam że film na ocenę 1/10 nie zasługuje

użytkownik usunięty
404

Wystawianie takiej oceny filmowi jest 100x głupsze niż naciągane sceny w tym filmie. Dobrze że ilość idiotów oceniających filmy skrajnie na "plus" i "minus" się równoważy i ocena filmu jako taka jest mimo to uczciwa ;)

404

buhahahahahahha ale się uśmiałem.... ale to już tak jest jak ktoś chce zaświecić "znawstwem" ale pojęcie ma z nocnych programów typu:
nocny patrol...
to co opisujesz w pierwszym akapicie to się zgadza tylko że wtedy gdy patrol cię zatrzymuje bo jesteś podejrzany np. jedziesz jakoś dziwnie, lub podejrzenie jest o szmugiel itp.

pracowałem 10 lat w usa i jakoś nie widziałem by gliniarze broń wyciągali, a były różne sytuacje łącznie z kłótnią z glinami...

jak chcesz jakieś znawstwo uskuteczniać to najpierw może trochę "coś z życia" a potem pouczanie i dokumentowanie "to nie polska"....

hehehehehehe pierdoły to ty tu wypisujesz i to do sześcianu....

eh... dzieciaki śniące o ameryce....

ocenił(a) film na 7
S.A.T.O

http://bi.gazeta.pl/im/c3/e6/cc/z13428419Q,Samolot-linii-Swiss--ktorym-mialy-byc -transportowa.jpg
ani jednego samochodu na lotnisku nie ma ;)

ocenił(a) film na 8
404

Dawno ci nikt nie przywalił słownikiem, jak nauczysz się pisać, to wtedy się wypowiadaj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones