PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398139}
4,4 3 992
oceny
4,4 10 1 3992
Skorumpowani
powrót do forum filmu Skorumpowani
ocenił(a) film na 6
BostonMan

No tak, trochę zabrakło "ikry" temu filmu ;), ale obejrzeć się dało. Wg. mojej subiektywnej oceny, film położyły też sceny walk, których ogólnie nie znoszę - to taki kicz dla mnie. Chociaż w tym filmie było ich niewiele, ale i tak za dużo ;) Obsada dobra, lecz reżyser skupił się głównie na gościach z zagranicy.

ocenił(a) film na 5
grubas92

Tak, zagraniczniacy to miał być pewnie magnes dla widzów, do tego znając życie sporo kosztowali, więc postanowił ich wykorzystać i pokazać jak najwięcej, a walki to rzeczywiście średnio potrzebne

BostonMan

Nie narzekaj, nie było tak źle. "Zagraniczne to i gó*no śliczne" _ Jak może być dobrze w kraju, w którym wszyscy s*ają na niego? Byłeś za granicą kiedyś? Widziałeś tam polski film, czy usłyszałeś polską piosenkę? Po angielsku są wszędzie, mimo tego, że tekst jest banalny. Oni się szanują. Kto będzie szanował Polaka, gdy on sam się nie szanuje?

ocenił(a) film na 5
Burmistrz

Ale w którym momencie ja sr..m na swój kraj? Z zagranicy wróciłem w niedzielę akurat. Po prostu producenci chcieli się wyróżnić i zaangażować w miarę znanych aktorów zagranicznych

ocenił(a) film na 5
BostonMan

Prawda, sam pomysł i obsada bardzo dobre!

ocenił(a) film na 5
Drabiniasty

Dokładnie

BostonMan

Fakt, ale montaż też mógłby być lepszy a i sam film krótszy, ostatnia godzina to katorga. :/

ocenił(a) film na 5
shycha

Tak, to dodałoby na pewno energii i tempa