PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507364}
6,0 78 858
ocen
6,0 10 1 78858
5,2 12
ocen krytyków
Skrzydlate świnie
powrót do forum filmu Skrzydlate świnie
ocenił(a) film na 1
schschfikation

No i się nie nabrałeś xP jak ci się z tym żyje? masz drugą szansę się nabrać dzisiaj 20.10 na dwójce :P

ocenił(a) film na 3
arthor44

złociutka, nie wszyscy są facetami. weź to czasem pod uwagę ;)

schschfikation

Słaby jak większość polskich filmów.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
inMate1818

Ty jesteś słaby koleś. Pozdrawiam

Bartasek

Ha ha ha... i pisze mi to gość który wystawił Ranczo 10/10.Wez sie ogarnij i oglądnij kolejny odcinek Klanu.Nie zapomnij zaznaczyć,że to Arcydzieło.Naucz się korzystać z systemu oceniania koleś.

ocenił(a) film na 8
inMate1818

System ocen każdy mierzy swoją własną skalą. A komentarza typu "słabe jak większość polskich filmów" są prostackie. Skoro tak sądzisz to może ty byś lepiej to zrobił? Zostawiam to do twoich własnych przemyśleń. A na drugi raz zastanów się co piszesz...

Bartasek

Nad niczym nie będe się zastanawiał.Mam prawo wypowiedzieć się po swojemu jak tylko mi się podoba.Możesz się nie zgadzać z moją opinią,ale nie masz prawa pisać,że jestem słaby,bo ci się moja ocena lub wypowiedz nie podobała.Skończyłem z tobą rozmowe i nie wysilaj się z odpisywaniem,bo odpowiedzi ode mnie nie dostaniesz koleś.

ocenił(a) film na 8
inMate1818

Aha to teraz ty jesteś ten mądrzejszy... No dobra, tylko jeszcze niedawno sam skrytykowałeś moją własną ocenę o filmie Ranczo. To prawda że nie mam prawa krytykować twoich opinii ( podobno) tylko potem są właśnie takie osoby które twierdzą, że co Polskie to złe. Urodziliśmy się w tym kraju, mieszkamy w nim i trzeba go szanować, to prawda że wszyscy chcemy żeby było w nim jak najlepiej ale nie tylko krytykując wszystko co w tym kraju. Pozdrawiam Bartasek z Polski i doceniający Polskę

ocenił(a) film na 7
inMate1818

Ranczo to akurat jeden z nielicznych dobrych seriali, a Klan rzeczywiście słaby.

chemas

Nie skomentował bym śmiechem jego oceny Rancza,bo fakt każdy może dać ocene taką na jaką uważa,że film/serial zasłużył (choć 10/10 to i tak mocno zawyżona jak na Ranczo).Ale Bartasek nazwał mnie osobą słabą dlatego,że produkcji której dał 9/10 ja dałem 3/10 i nazwałem ten film słabym jak wieksząść polskich filmów.Niestety polskich perełek mamy,jak na lekarstwo oczywiście moim prywatnym zdaniem.Skrzydlate świnie do nich napewno nie należą Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
inMate1818

Tu akyrat masz rację. Ranczo za pewne na 10 nie zasługuje, chociaż sądzę, że 3 dla Skrzydlatych, to jednak trohę za mało. Pozdrawiam również

ocenił(a) film na 10
schschfikation

Jak nie spróbujesz nie będziesz wiedział. Komentarz typu "nie dam się nabrać" świadczy jedynie o tym, że nie obejrzałeś filmu i nie zamierzasz przy czym jest po prostu zbędny.

ocenił(a) film na 3
MunecaBrava_filmweb

następny robaczek boży... kicia, nie każdy w sieci jest facetem. ogarnij się ;)

ocenił(a) film na 10
schschfikation

Z szacunku do drugiej osoby nie wypada pisać "kicia", gdyż nie znasz jej. Jest to niewyrachowywane, nieuprzejme i bezczelne. Ogarnąć to ja mogę, ale swoje włosy :)))
+ Po kropce piszemy z DUŻEJ litery!

ocenił(a) film na 1
schschfikation

nie masz czego żałowac, bo film dedykowany jest upośledzonym intelektualnie. Fabuła jest tak tandetna, że aż boli., nie trzyma się kupy, ponadto ni jak ma sie nawet do realiów czy czego kolwiek. Film nawet chyba nie nadaje się do puszczenia dzieciom w wieku 6 lat w przedszkolu, bajki są dużo lepsze.
Na miejscu reżysera nawet nie przyznawał bym się do tego gniota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones