PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557396}
4,6 24 971
ocen
4,6 10 1 24971
4,2 4
oceny krytyków
Skyline
powrót do forum filmu Skyline

warto obejrzeć mimo nieprzychylnych opinii pospólstwa od 9 Dystryktu, którzy zwią się fanami gatunku. Ten film to perełka, zapewniam.

ocenił(a) film na 8
theart

w pełni popieram, sami podchodziłem do niego sceptycznie ale okazał się świetna dawką si-fi
jestem mile nim zaskoczony bo nie słyszałem wcześniej o tym tytule
polecam

ocenił(a) film na 3
theart

Widocznie pospólstwo woli oryginalne fabuły, mocno odnoszące się do rzeczywistości w jakiej je osadzono, zamiast banalnych historyjek, będących bezmyślnymi i nic nie wnoszącymi do tematu kalkami innych banalnych historyjek. Zapewniam.

ocenił(a) film na 8
Malakhai

Jak nie wiesz co piszesz to zaleca się wstrzemięźliwość, inaczej się ośmieszasz.

ocenił(a) film na 3
theart

Na szczęście wiem co piszę. Radę zaś uważam za doskonałą, kiedy zamierzasz się do niej zastosować? :)

ocenił(a) film na 8
Malakhai

Więc dochodzi psycholog, póki jeszcze nie psychiatra. A teraz grzecznie jeszcze raz przeczytaj co napisałeś i przeproś.

ocenił(a) film na 3
theart

Mam przepraszać, super - kogo i za co? Nie ja wyrażam się z pogardą o ludziach, którzy mają inny gust; nie ja używam argumentum ad personam kiedy nie mam potrafię powiedzieć nic na swoją obronę. Twoja "perełka" nawiązuje między innymi do filmu "pospólstwa", co chyba nie najlepiej o niej świadczy, prawda? :P

ocenił(a) film na 8
Malakhai

Wparzyłeś w temat w którym ludzie zachwalają ten film i wypisujesz, zacytuję "Widocznie pospólstwo woli oryginalne fabuły". Otóż Skyline ma oryginalną i niespotykaną fabułę, dlatego jest świetny w natłoku powtarzalności, więc jak widzisz to Ty tu jesteś trollem.

ocenił(a) film na 3
theart

Od tego jest forum, żeby dyskutować - ja podałem argumenty na wyższość dystryktu nad skyline, ty nawet nie usiłowałeś im zaprzeczyć, podając jakieś przykłady na potwierdzenie swojej opinii, tylko od początku do końca obrażasz. Mówisz coś o oryginalności? Dzizas, inwazję kosmitów porywających i zabijających ludzi wymyślił Wells pod koniec XIX wieku! Tutaj nawet wygląd tych obcych nie jest czymś nowym, bo - jak już wielokrotnie zauważono nie tylko na filmwebie, ale wszędzie gdzie toczy się dyskusja o tym filmie - przypominają bardzo to co było w Crysisie. Tutaj nie ma nic, poza rozwałką. Więc, jak mówił "reżysez" w Nic śmiesznego - pokaż mi go to palcem, bo chce uwierzyć, że śnię. Pokaż mi co jest niespotykanego Skyline i czemu to ma być film dla fanów, a Dysrykt dla pospólstwa?

ocenił(a) film na 8
Malakhai

Co Ty ten film porównujesz do Dystryktu? Oszalałeś? Dystrykt to papka dla bezmózgiej młodzieży, trzeba mieć zryty beret żeby dopatrywać się jakichkolwiek wartości w tym czymś.

ocenił(a) film na 3
theart

Przepraszam, to TY go porównałeś do Dystryktu. To raz. Dwa - znowu nie odpowiadasz na argumenty, tylko rzucasz inwektywami. I to ja jestem trollem? :D Ciekaw jestem jakich wartości doszukałeś się w Skyline?

Malakhai

Ty tu nie pajacuj koleś bo jemu chodziło o POSPÓLSTWO a nie o Dystrykt i do Dystryktu nie porównał. Kolega szybko się zorientował że wparzyłeś w temat, chciałeś publicznie zrobić z niego idiotę więc nie dyskutuj tylko go przeproś.

ocenił(a) film na 3
szary303W

Nie mam w zwyczaju robienia z idioty kogoś, kto sam z siebie robi idiotę :) mam przepraszać. Och, z przyjemnością powtórzę to co pisałem wyżej: kogo i za co? Za to, że ktoś pośrednio implikuje mi że jestem pospólstwem i bezmózgą młodzieżą? Oj, chyba komuś coś się popier...ło i nie będę nawet mówił jakiego koloru jest ten ktoś :P

Malakhai

chciałem dowiedzieć się czegoś o filmie a tu znowu to samo-ludzie się obrażają jak jakieś 10cio latki na stołówce szkolnej. Piszcie do siebie maile a nie spamujcie przecież ludzie tutaj o filmach chcą czytać!!

kubiszon85

w sumie to chętnie bym swój powyższy usunął ale najwyraźniej nie mam prawa decydować. Brawo Filmweb!

theart

film dramat, słaba gra aktorska, luki logiczne, intelektualna krzywda

ocenił(a) film na 9
theart

9 Distrikt, dla Pospólstwa :)? Dlaczego? Uśmiechnę się, wybacz :)

ocenił(a) film na 8
Atena_3

Żeby nie musieli się wysilać oglądając.

ocenił(a) film na 9
theart

Biedna ja :p, jestem w pospólstwie, bo distrikt przyjemnie mi się oglądało. No tak, nie musiałam się wysilać oglądając, straszne :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones