PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557396}
4,6 24 969
ocen
4,6 10 1 24969
4,2 4
oceny krytyków
Skyline
powrót do forum filmu Skyline

Bardzo dobry film!!

ocenił(a) film na 8

Ludzie, trochę się wam chyba w d..ch poprzewracało!! Słaby scenariusz? Ten film bardzo ciekawie pokazuje inwazję z
perspektywy ZWYKŁEGO człowieka. Słabe aktorstwo? Chyba "Zmierzchu" nie widzieliście! Efekty specjalne lepsze niż w
niejednym kasowym hicie, ciekawe ujęcia, bez zbędnego, amerykańskiego patosu i heroizmu. Może i ma jakieś błędy ale jeśli
oglądasz ten film dla czystej rozrywki to ich nie zauważysz (dopóki nie przeczytasz komentarzy na filmwebie). Końcówka?
przez cały film przechodzimy drogę od czystego realizmu do skrajnego odrealnienia fabuły, co dodatkowo podkreślają
komiksowe ujęcia w końcówce. A że nie grają tu jakieś wielkie gwiazdy? Tym lepiej! ale swoją drogą to każdego z aktorów już
gdzieś widziałam... Trochę luzu, ludzie!! Nagle wszyscy na Filmwebie poczuli się jak wybitni krytycy filmowi.... szkoda słów. A
film naprawdę warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Lalala22

Zgadzam sie w 100% z tą wypowiedzią. Mi film bardzo się podobał i też nie rozumiem aż tak niskiej oceny

ocenił(a) film na 8
johnislaw

Też zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią.

ocenił(a) film na 8
Lalala22

ocena tego filmu,to jedno z największych nieporozumień jakie widziałem na Filmwebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones