PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557396}
4,6 24 971
ocen
4,6 10 1 24971
4,2 4
oceny krytyków
Skyline
powrót do forum filmu Skyline

film naprawdę warty obejrzenia. Kosmici i efekty bardzo dobre, To że nie jest za 200mln dolcow i nie gra tam Tom Cruise czy inny aktor nie oznacza gniota. Polecam film.

ocenił(a) film na 7
Noigel

Zgodzę się z tobą, ale niestety z biegiem czasu ludzie są coraz bardziej wybredni i nie da się im dogodzić :\

Film był fajny i trzymał w napięciu do końca... Końcówka była dość dziwna, lecz 2 część raczej nie powstanie :(

ocenił(a) film na 5
Splitax

A właśnie że powstanie :)

Splitax

Właśnie powstała

http://www.filmweb.pl/film/Beyond+Skyline-2017-598306

:D

Noigel

Zgadzam się, że krytyka przesadzona. Ale gdyby nie motyw "superbohatera" (kto widział, ten zrozumie), film byłby o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 5
Noigel

film jest okay spodziewalam sie duzo gorszgo. aktorstwo slabe, ale nadrabia swietnymi efektami specjalnymi. dalabym spokojnie 6/10 ale za koncowke bezsensowna plus to co z jaredem na koncu sie stalo(rowniez beznadziejne rozwiązanie) zaniza poziom na 5

ocenił(a) film na 10
Noigel

Pewnie wieksza połowa nie obejrzała do końca i z góry dają niska ocenę fajnie że będzie 2 cześć

ocenił(a) film na 2
Noigel

Koledzy powyżej albo żartują (trolują?), albo nie widzieli dobrego filmu sci-fi. Niech Was nie zwiodą takie komentarze! Ten film to obraza dla homo sapiens. Końcówka sprawi (SPOILER!!!!!!!!!), że napiszecie do adminów Filmwebu, żeby dali możliwość dodawania ocen ujemnych. Chyba że dobre efekty specjalne to dla Was wystarczająca rozrywka.

ocenił(a) film na 7
artur_r0

nie chce mi się z Tobą gadać

ocenił(a) film na 2
Noigel

To nie gadaj

ocenił(a) film na 7
artur_r0

dlatego pisze

ocenił(a) film na 7
Noigel

Też mi się bardzo podobało
Ludzie mają nie wiadomo jakie wymagania

ocenił(a) film na 3
giovanni50

To źle że oczekuję czegoś od filmu? Ludzie mają jakiekolwiek wymagania, a w tym dziele nawet o to jest trudno.
- Słabe aktorstwo,
- fabuła - biegają bez celu tam i z powrotem przez cały film, faaaaajnie,
- niezniszczalne statki regenerujące się praktycznie od zera i wciągające ludzi - hmm, a co ze zwierzętami? czemu tylko ludzi? czy my mamy w sobie jakieś magnesy czy jak? po co w ogóle to robią?
- dziwaczni kosmici którzy potrzebują ludzkich mózgów by żyć? - no to już było przegięcie

Kosmici są bez sensu, nie wiadomo czemu chcą nas zgładzić. Smakujemy im? Jakim cudem są kompatybilni z naszymi mózgami? Po co im te mózgi? Fabuła bez ładu i składu, irytuje, no bo naprawdę, czy bieganie w kółko po to by po kolei umrzeć, jest czymś ciekawym? Już pal licho, ale żeby mieli jakiś cel, kryjówkę do której chcieli się udać, ale nic... "Główny bohater" na końcu zachowuje swoją świadomość no i? Uratuje świat w pojedynkę? Eh, ten film nie pozostawia nawet pola, żeby widz odpowiedział sobie sam na te pytania. No bo jak uczynić tę historię wiarygodną? ;/

ocenił(a) film na 4
Romil

Dodałbym jeszcze, że ekipa budząca się na kacu po imprezie podczas gdy resztę świata porywają kosmici, po prostu wciąga w wir fabuły, aż chce się być na miejscu bohaterów! :D
Z efektami było różnie, raz bardzo dobre innym razem jak z filmu sci-fi na pulsie (swoją droga może kiedyś go tam wyemitują). Niebieskie światełka bardzo przyjemne dla oka :)

ocenił(a) film na 3
michalburda

Efekty rzeczywiście całkiem niezłe, chyba jedyny plus tego filmu ;/

ocenił(a) film na 9
Romil

nie wiem o co ci chodzi w tym komentarzu... jakie to ma znaczenie po co chcą nas zgładzić,jak chcesz wiedziec jakie mogą mieć cele to może obejrzyj jakis film gdzie głownymi bohaterami będą kosmici a nie ludzie ....... nie biegają bez celu tylko próbowali sie dostać na przystań ,żeby uciec wodą kolego ,a że nie mieli możliwosci to uciekali ,żeby przeżyć....że niby musial być w tym filmie motyw odnosnie zwierząt bo ty tak uważasz!? głownym celem kosmitów zapewne byliby ludzie i po co rozkminiac wogóle takie rzeczy.... wogóle te Twoje argumenty to o kant h**a rozbić

ocenił(a) film na 3
andreyo24

Więc uważasz, że film jest dobry?
aha, 9/10 . To nie mam pytań. Jesteś jedną z nielicznych osób, które zachwycił ten film :)

ocenił(a) film na 7
Noigel

Ja też się zgadzam że w sumie spoko film aktorstwo wiadomo słabe ale pomysł moim zdaniem fajny i końcówka spoko bo w sumie nie widziałem jeszcze takiego pomysłu w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones