4/10 zbyt irracjonalny i momentami denerwująco nielogiczny

klimat niezły, pomysł na fabułę fajny, ogólnie trzyma w napięciu od początku do końca. wkurzają nielogiczne momenty nijak mające się do rzeczywistych zachowań. ot, mamy szpital w którym leczone są zaburzenia snu. i niech mi ktoś powie, dlaczego w nocy, gdy są badani pacjenci, w całym szpitalu pracują... trzy osoby. i jeszcze najbardziej wkurzające to, że gdy coś się dzieje, lekarka idzie po kawę, nie widząc odbiegających od norm zachowań pacjentów. nie zrozumiałem też policji, która skuła faceta w szpitalu dlatego, że lunatykował i zaatakował we śnie lekarkę i dziecko. przecież w kamerach wszystko widzieli, więc policji tak ciężko było ustalić czy sprawcą ataku na syna był ojciec?! kolejna scena... lekarka dobudza dziadka odwracając się plecami do leżącego na kanapie chłopca... mija moment i dziecka nie ma. to, co nie zauważyła w niedużym pokoju, że wstał i gdzieś poszedł?! i oczywiście w cały dom w nocy bez prądu i światła. osobiście okrutnie mnie to denerwowało, a takich scen było mnóstwo. brak wyjaśnionego medycznego podłoża tej jakże częstej przypadłości. film banalny, ujdzie, można obejrzeć .... raz ale na pewno się do niego nie będzie chciało wrócić. ode mnie 4/10.

10
  • Zgadzam się w 100%, film był strasznie irytujący szczególnie przez te nielogiczne zachowania bohaterów... :/

  • Dwie noce zajęło jej obejrzenie materiału video. Lekarka, specjalistka w zaburzeniach snu, dowiaduje się o demonie snu od sprzątacza. Klimat genialny, spieprzony niedorozwojem umysłowym bohaterów filmu.

  • Pełna zgoda. Arcydzieło to to nie było, jest dużo więcej lepszych filmów nawet z ostatnich 10 lat że nie wspomnę już o klasykach, które są o opętaniach itp.

  • Mógł uderzyć dziecko zanim tam trafili, policja go zabrała bo stwarzał niebezpieczeństwo, a scena z chłopcem to był już sen potem on znowu był na kanapie gdy dziadek go dusił. Mnie zastanawia tylko dlaczego ona trafiła do psychiatryka, a rodzinka żyła sobie w sielance. może dlatego że zabiła dziadka ale przecież zrobiła to bo on dusił tego chłopca.

  • Bałam się iść na ten film do kina więc poczekałam aż będzie na jednej ze społeczności, po obejrzeniu nie mogłam uwierzyć samej sobie,że znowu dałam się oszukać zwiastunowi. Film bardzo średni, mający duży potencjał ale jeśli przedstawiają marę nocną jako niekształtnego diabła to sorry,ale nie. Do tego te wstrząsy i robienie z igły widły,zamiast wejść na bardziej psychologiczne aspekty.
    Paraliżu przysennego nie dostaję się co noc, najczęściej jak się jest wyczerpanym albo zestresowanym itp
    Bałam się,że wkręci mi się cała historia,że w czasie paraliżu będę myśleć o tym co widziałam na filmie a prawda jest taka,że oglądałam ten film i zrobiłam się lekko senna.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: