4/10 zbyt irracjonalny i momentami denerwująco nielogiczny

klimat niezły, pomysł na fabułę fajny, ogólnie trzyma w napięciu od początku do końca. wkurzają nielogiczne momenty nijak mające się do rzeczywistych zachowań. ot, mamy szpital w którym leczone są zaburzenia snu. i niech mi ktoś powie, dlaczego w nocy, gdy są badani pacjenci, w całym szpitalu pracują... trzy osoby. i jeszcze najbardziej wkurzające to, że gdy coś się dzieje, lekarka idzie po kawę, nie widząc odbiegających od norm zachowań pacjentów. nie zrozumiałem też policji, która skuła faceta w szpitalu dlatego, że lunatykował i zaatakował we śnie lekarkę i dziecko. przecież w kamerach wszystko widzieli, więc policji tak ciężko było ustalić czy sprawcą ataku na syna był ojciec?! kolejna scena... lekarka dobudza dziadka odwracając się plecami do leżącego na kanapie chłopca... mija moment i dziecka nie ma. to, co nie zauważyła w niedużym pokoju, że wstał i gdzieś poszedł?! i oczywiście w cały dom w nocy bez prądu i światła. osobiście okrutnie mnie to denerwowało, a takich scen było mnóstwo. brak wyjaśnionego medycznego podłoża tej jakże częstej przypadłości. film banalny, ujdzie, można obejrzeć .... raz ale na pewno się do niego nie będzie chciało wrócić. ode mnie 4/10.

5

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: