PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 243
oceny
7,4 10 1 595243
6,3 43
oceny krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

Cyferki

ocenił(a) film na 9

Oprócz tego, że film uważam za baaardzo dobry, to zaciekawiły mnie cyfry - jako, że je lubię.
Wiem, że boxoffice nt filmu niewiele mówi, to "tylko" wynik finansowy, ale ten film ZAROBIŁ NA SIEBIE 25 RAZY !!!
W żadnym innym przypadku filmu fabularnego na fb nie spotkałam takiej przebitki !!! dla mnie to niesamowity wynik, jak i niesamowity film - (patrząc na niego całościowo, bo do szczegółów można się przyczepiać).
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Rajwant

Blair Witch Project. To dopiero przebitka ;)

ocenił(a) film na 9
_EemuU_

No tak..:)
Myślę, że znajdzie się trochę filmów z niskim budżetem (jak w przykładzie, który podałeś - 35 tys lub 60 tys w zależności od źródeł, czy Tarmattion - 218 !!!!! dolarów) a wynik idzie w miliony. Sporo z nich to dokumenty, lub paradokumenty.

Żaden z filmów wymienionych na tej liście
http://life.forbes.pl/najbardziej-dochodowe-filmy-w-historii-kina,artykuly,20055 8,1,1,2.html
nie miał budżetu powyżej miliona dolarów. Przy takich kwotach łatwo o oszałamiającą przebitkę.
Dodatkowo, z tej 10-tki tylko jeden został nakręcony w miarę współcześnie - reszta jest z poprzedniego wieku.

Natomiast ze WSPÓŁCZESNYCH (z 21 wieku) kinowych FILMÓW FABULARNYCH o takim rozmachu (ilość aktorów, statystów, scenografii, etc), i BUDŻECIE POWYŻEJ 10 mln dol. (o ilości Oskarów już nie wspomnę) - ten bije wszystkie !!!
I bardzo się z tego cieszę, bo wg mnie to mądry film.
Pozdrawiam ciepło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones