PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 183
oceny
7,4 10 1 595183
6,3 43
oceny krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

O ile Oskar za piosenkę tytułową może mieć swoje uzasadnienie o tyle moim zdaniem muzyka w
całym filmie była najsłabszym elementem. Za głośna i bardzo "gryząca"- ciężko mi dokładnie
określić o co chodzi, ale jak widzieliście film to będziecie wiedzieli co mam na myśli. Cały film
(szczególnie scenariusz i gra aktorska) bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

To raczej kwestia gustu np. dla muzyka była niesamowita, piękna i 'wpadała w ucho'. Poza tym człowiek, który tworzył muzykę do Slumdoga jest bardzo sławnym kompozytorem indyjskim oraz piosenkarzem, ponadto ma na swoim koncie nominacje do Oskara za muzykę do filmu "127 godzin" oraz dziesiątki innych nagród. Tworzy muzykę nie z tej ziemi, jeżeli to dalej trzyma Cię w niepewności polecam posłuchać jedną z jego piosenek: http://www.youtube.com/watch?v=NcJ_VTslIJI
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
ROOKSI_OO

Być może jest to "urok" bollywoodu. W każdym razie mnie bardzo nie przekonuje.

sontagwoj

Co do tego filmu ma Bollywood ?

ocenił(a) film na 8
Maria1122

Wszystko to co było najgorsze (według mnie) w filmie. Czyli na przykład montaż muzyczny, czy sama muzyka. Oczywiście ambitnie poszli w strone Hollywoodu, ale tego (strasznego dla mnie:)) Bollywoodu nie udało im się niestety do końca wyplenić.

sontagwoj

Przecież oni nie chcieli wyplenić Bollywoodu, tylko specjalnie do niego nawiązywali. Np. taniec na końcu.

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

Akurat muzyka to mocna strona tego filmu

ocenił(a) film na 10
sontagwoj

musisz zdjąć z mózgu kask

ocenił(a) film na 8
MysterMister

hehehe dowcipny hehehe

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones