PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631373}
6,4 3 593
oceny
6,4 10 1 3593
7,0 3
oceny krytyków
Smak życia 3, czyli chińska układanka
powrót do forum filmu Smak życia 3, czyli chińska układanka

i niestałość w nie wpisana ... iście francuska mentalność . Pomijając nienormalność : niezły

malinowa123

Jakie ty widziałaś "dewiacje" w tym filmie? :0
Haha!

ocenił(a) film na 2
Davus

Davus chyba nie widział filmu. I w sumie dobrze, bo gniot jakich mało! Dewiacje na każdym kroku - główny bohater, Xavier, facet po rozwodzie, z dwójką dzieci, zostaje dawcą spermy dla swojej najlepszej przyjaciółki, lesbijki, która zdradza swoją partnerkę z nianią, która mogłaby być jej córką. W międzyczasie próbuje wykiwać urząd imigracyjny żeniąc się z Chinką - obywatelką USA i sypia ze swoją byłą, francuzką Martine. Jakie to postępowe, jakie ambitne! Najgorsze, że podane to w sosie komedii i "fajnej zabawy", co rodzi podejrzenia o promowanie takiego stylu życia. Mam nadzieję, że widzowie są jednak inteligentniejsi i nie łykną takich bzdur, bo życie tak różowo nie wygląda...

Panoptikon

No, wszystko świetnie, ale wciąż nie wiem, jakie w tym widzisz "dewiacje"? Nic nadzwyczajnego, zwykłe, normalne, zdrowe życie dla zwykłych, normalnych, zdrowych ludzi. :)

ocenił(a) film na 7
Davus

Zgadzam się! :)

ocenił(a) film na 8
Davus

Jak ktos sie w moherowym berecie urodzil to mu nie przetlumaczysz :) Swietny film :D

Panoptikon

A dla mnie ten film był po prostu smutny. Dorośli ludzie, którzy mają po 40 lat, nie potrafią ogarnąć swojego życia, a cierpią na tym tylko ich dzieci. Raz mieszkają w Paryżu, potem w Nowym Jorku, matka znajduje nowego męża, ojciec "żeni się" z chinką, a nagle dzieci dowiadują się o przyrodniej siostrze, którą wychowują 2 kobiety... Wszyscy chcą czerpać przyjemności z życia kosztem innych i pokazane jest, że jest to ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones